2012. gada 9. februāris, 09:16

MHL jaunākajam hokejistam Bukartam divi vārti čempionāta mačā

Divus vārtus Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) A divīzijas regulārā čempionāta spēlē trešdien guva Latvijas uzbrucējs Rihards Bukarts, bet viņa pārstāvētā Stupino "Kapitan" komanda izbraukumā ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Slovākijas vienības "Tatranšti vlci" hokejistus.

Līgas jaunākais spēlētājs Bukarts guva savas komandas otros vārtus, trešās trešdaļas devītajā minūtē izvirzot savu komandu vadībā ar 2:1, kā arī mača uzvaras vārtus, izceļoties pagarinājuma trešajā minūtē. Gūstot uzvaras vārtus, Bukarts palīdzēja savai komandai realizēt skaitlisko vairākumu.

Vēl Bukarts spēles pirmajā trešdaļā saņēma divu minūšu noraidījumu par neatļautu ripas turēšanu ar rokām.

Jāizceļ, ka "Tatranšti vlci" komandas pieteikumā uz šo spēli bija tikai 15 hokejisti.

16 gadus vecais Bukarts šosezon MHL čempionātā guvis deviņus vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

Rietumu konferences Centra divīzijas kopvērtējumā "Kapitan" vienība ar 56 punktiem 52 mačos joprojām ieņem pārliecinošu pēdējo, astoto, pozīciju.