2012. gada 21. februāris, 21:34

Cauņas pārstāvētā CSKA cīnās neizšķirti ar spēcīgo Madrides "Real"

Pagājušā gada Latvijas labākā futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas premjerlīgas komanda Maskavas CSKA otrdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē savā laukumā panāca neizšķirtu 1:1 (0:1) pret pazīstamo Spānijas vienību Madrides "Real".

Spēles rezultātu 28.minūtē atklāja "Real" komandas līderis Krištianu Ronaldu, tomēr jau kompensācijas laika trešajā minūtē izlīdzinājumu panāca zviedru pussargs Pontuss Vernblūms, kuram šī bija pirmā oficiālā cīņa CSKA rindās.

63 000 skatītāju klātbūtnē aizvadīto maču aktīvāk sāka CSKA futbolisti, tomēr 28.minūtē pēc Fabiu Koentrau centrējuma bumba nokļuva pie Ronaldu, kurš to ieraidīja vārtos. Arī pēc zaudētajiem vārtiem CSKA komanda spēlēja pārliecinoši, bet "Real" aizsardzība bija spēcīga. Otrajā puslaikā "Real" atbildēja ar vairākiem pretuzbrukumiem, tomēr vārtus beidzot izdevās gūt tieši CSKA futbolistiem, kad pēc Alekseja Berezucka piespēles bumbu vārtos izdevās ieraidīt Vernblūmam.

Cauņa šajā spēlē CSKA komandai nevarēja palīdzēt pēdas traumas dēļ, tomēr pastāv iespēja, ka viņš laukumā varēs atgriezties 14.martā paredzētajā atbildes mačā.

Turnīra ceturtdaļfinālā iekļūs uzvarētājs divu spēļu summā.

Vēl vienā ceturtdaļfinālā plkst.21.45 Itālijas klubs "Napoli" savā laukumā sāks cīņu ar Anglijas komandu Londonas "Chelsea". Šo maču tiešraidē translēs kanāls "TV6".

Atlikušās divas astotdaļfināla pirmās spēles risināsies trešdien.

Kā ziņots, pirmajās astotdaļfināla spēlēs pagājušajā nedēļā Francijas komanda Lionas "Olympique" savā laukumā ar 1:0 pieveica pārsteigumus sagādājušo Kipras vienību Nikosijas APOEL, Vācijas klubs Leverkūzenes "Bayer" ar rezultātu 1:3 savā laukumā piekāpās pagājušās sezonas UEFA Čempionu līgas uzvarētājiem "Barcelona" no Spānijas, Krievijas čempionvienība Sanktpēterburgas "Zeņit" savu skatītāju priekšā ar 3:2 pārspēja Portugāles klubu Lisabonas "Benfica", bet Itālijas čempioni "AC Milan" savā laukumā ar 4:0 pārliecinoši uzvarēja Anglijas komandu Londonas "Arsenal".

Šo pāru atbildes spēles notiks 6. un 7.martā.

Jau vēstīts, ka šīs sezonas UEFA Čempionu līgas fināls notiks Minhenē 19.maijā.