2012. gada 22. februāris, 16:16

Bukartam vārti, Dašutinam piespēle MHL mačos

Ar rezultativitātes punktiem Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) A divīzijas regulārā čempionāta spēlēs trešdien izcēlās Latvijas hokejisti Rihards Bukarts un Artjoms Dašutins.

Aizvadītajā spēlē līgas jaunākais spēlētājs Bukarts guva vārtus, bet viņa pārstāvētā Stupino "Kapitan" vienība ar 5:4 (2:2, 1:1, 2:1) izbraukumā uzvarēja Novosibirskas "Sibirskije snajperi".

Latvijas uzbrucējs guva uzvaras vārtus, kad trešās trešdaļas devītajā minūtē panāca rezultātu 5:4 "Kapitan" labā.

Šīs sezonas 42 spēlēs 16 gadus vecais Bukarts tagad guvis desmit vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles. Savukārt uzbrucējs Dašutins tika pie rezultatīvas piespēles, bet viņa pārstāvētā Balašihas MVD komanda ar 3:5 (2:2, 1:1, 0:2) viesos piekāpās Novokuzņeckas "Kuzņeckije medvedi" hokejistiem.

Dašutins ar rezultatīvu piespēli izcēlās pirmās trešdaļas priekšpēdējā minūtē, kad rezultāts kļuva neizšķirts 2:2.

Šīs sezonas 44 cīņās Dašutins tagad iekrājis deviņus vārtus un tikpat rezultatīvas piespēles.

MVD hokejisti ar 74 punktiem 54 spēlēs joprojām ieņem sesto vietu Rietumu konferences Centra divīzijas kopvērtējumā, bet līdz ceturtajai vietai, kas sezonas izskaņā ļautu spēlēt izslēgšanas spēlēs, to šķir 12 punkti. Savukārt "Kapitan" šajā pašā divīzijā ar 62 punktiem 55 mačos atrodas pēdējā, astotajā, pozīcijā.

Regulārajā čempionātā katra komanda līdz marta sākumam aizvadīs pa 60 spēlēm.