Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu

Meksikas un Panamas futbolisti sasniedza CONCACAF Zelta kausa izcīņas pusfinālu

Par pirmajām Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) Zelta kausa izcīņas futbolā pusfinālistēm sestdien kļuva Meksikas un Panamas izlases.

Meksikas un Panamas futbolisti sasniedza CONCACAF ...

Meksikas izlase aizvadītajā ceturtdaļfināla mačā ar lielām grūtībām uzvarēja Trinidadu un Tobago, esot pārāka ar 1:0 (0:0).

Vienīgos vārtus šajā mačā guva uzbrucējs Rauls Himenss, kurš bija precīzs sešas minūtes pirms spēles beigām.

Pēdējās divas reizes sacensībās triumfējusi tieši Meksika, kas ar sešiem tituliem ir arī panākumiem bagātākā valstsvienība.

Savukārt Panama ceturtdaļfinālā tika pie graujoša panākuma, uzvarot Kubu ar 6:1 (2:1).

Pa diviem vārtiem Panamas izlases labā guva uzbrucēji Gabriels Torress un Blass Peress, bet pa reizei izcēlās aizsargs Karloss Rodrigess un pussargs Hairo Himenss. Kubas vienības labā vienīgos vārtus guva uzbrucējs Hosē Alfonso, kurš cīņas 21.minūtē izvirzīja savu komandu vadībā ar 1:0.

Jāizceļ, ka četrus no saviem sešiem vārtiem Panamas vienība guva mača noslēdzošo 22 minūšu laikā.