Paraolimpietis, Latvijas diska metējs Ozolnieks 9. vietā IPC pasaules čempionātā

Latvijas diska metējs Andis Ozolnieks sestdien Francijas pilsētā Lionā ieņēma 9. vietu Starptautiskās paraolimpiskās komitejas (IPC) pasaules čempionātā vieglatlētikā, liecina organizatoru informācija.

Paraolimpietis, Latvijas diska metējs Ozolnieks 9....

Ozolnieks invaliditātes grupā T46 disku aizmeta 33,25 metrus tālu, kas viņam deva 9. vietu 11 dalībnieku konkurencē.

Uzvarēja Ņikita Prohorovs no Krievijas, kura rezultāts bija 49,68 metri, kas ir jauns sacensību rekords. Sudrabu ieguva Dmitro Ibragimovs no Ukrainas (46,26), bet bronzas medaļa tika Tomašam Rebišam no Polijas (45,70).

Jau ziņots, ka Latvijas sportisti čempionātā izcīnīja trīs medaļas - Aigars Apinis otrdien ar atkārtotu pasaules rekordu guva zelta godalgu lodes grūšanā, bet pirmdien viņš ar pasaules rekordu palika trešais diska mešanā. Savukārt Dmitrijs Silovs otrdien šķēpa mešanā izcīnīja sudraba godalgu.

IPC pasaules čempionāts noslēgsies svētdien, taču Ozolnieks bija pēdējais no Latvijas sportistiem, kurš devās uz startu.