Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTO: šķēlumi, plikumi un elegance - šovbiznesa zvaigznes žilbina Kannu kinofestivālā 12

Mode
21. maijā 12:30 2019. gada 21. maijā 12:30
Jauns.lv
Šajās dienās Francijas Rivjērā pasaules šovbiznesa spīdekļi pulcējas 72. Kannu filmu festivālā. Dāmas savus tērpus, gaumi un elegances izjūtu izrāda gan uz sarkanā paklāja filmu pirmizrādēs, gan ballītēs un labdarības pasākumos.

12 dienu kinomaratons Francijas Rivjēras pilsētā ritēs līdz 25. maijam. Uz to sapulcējušies ne tikai kino industrijas darboņi - producenti, režisori, aktieri -, bet arī citi šovbiznesa pārstāvji. Netrūkst ne supermodeļu, ne dziedātāju.

Tāpēc arī fotogrāfiem darba Kannās netrūkst - pirmizrāžu ir gana, tāpat arī dažādu pieņemšanu un pasaulslavenu zīmolu rīkotu ballīšu. Un dāmas gatavojušās godam - tērpi jāmaina ne pa dienām, bet nereti pat vairākas reizes vakarā, jo pēc pirmizrādes jāsteidz uz kādu citu pasākumu, bet tur jau tajās pašās drānās, kas jau uz sarkanā paklāja atrādītas, ierasties nedrīkst.

Elegantākās pasaules kinozvaigznes, kā ierasts, šarmē ar lielisku gaumjes izjūtu, bet modeles uzdrīkstas ietērpties arī mazliet pārdrošāk. Tā, piemēram, brazīliešu supermodele Alešandra Ambrosju visus apbūra ar sava tērpa izvēli - zīmola "Victoria's Secret" eņģelis festivāla sarkano paklāju uz brīdi pārvērta par izrādi, kurā viņai iedalīta galvenā loma. Zīmola "Julien Macdonald" sarkanajā tērpā uzvedās gluži kā uz mēles, un, pateicoties šķēlumiem, Alešandra visiem atrādīja savas skaistās kājas.

Tāpat uzslavas pat tērpu izvēli tika supermodelei Bellai Hadidai, aktrisēm Penelopei Krusai, Evai Longorijai, Helēnai Mirrenai, Amberai Hērdai.

Citi šobrīd lasa

Arestēti visi Rimšēviča īpašumi: māja Langstiņos, vasaras nams Jūrkalnē un dzīvoklis Jūrmalā 116
Raimonds Pauls skaidro, kāpēc neatnāca uz drauga Petera jubilejas koncertu 33
Sievu apņēmis hokejists Edgars Kulda 27
Skatīt visus komentārus

Мать Агаты Муцениеце запрещает ей рожать Павлу Прилучному третьего ребенка 1

Появились подробности о состоянии здоровья Михаэля Шумахера