Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tiek uzskatīts, ka saimnieka elpošana un sirdsdarbība nomierina dzīvnieku. Taču ir arī dīvainākas teorijas, skaidrojot kaķu uzvedību. (Foto: Shutterstock)

Kāpēc kaķi mēdz uzgulties virsū saimniekiem - izskaidrojums ir pārsteidzošs

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Dzīvesstils
2. jūlijā 18:40 2023. gada 2. jūlijā 18:40
  Jauns.lv
Kaķiem bieži vien patīk gulēt, uzkāpjot saimniekam virsū, izvēloties dažādas ķermeņa daļas. Tiek uzskatīts, ka tā tiek izrādīta pieķeršanās un mīlestība, turklāt šādi mīlulim ir ērtāk gulēt. Tomēr ir arī citi populāri uzskati par šo tēmu. Ko nozīmē, ja kaķis guļ virsū savam saimniekam?

Eksperti uzskata, ka galvenais iemesls, kāpēc kaķis guļ tev uz vēdera vai krūtīm, ir tas, ka kaķi nomierina saimnieka elpošana un viņa sirdsdarbības skaņas. Tu vari būt drošs, ka kaķis tev pilnībā uzticas. 

Ko nozīmē, ja kaķis guļ tev uz krūtīm? 


Ja kaķis mēdz gulēt tev uz krūtīm un murrāt, ļoti iespējams, ka tavs mīlulis ir tev ļoti pieķēries un jūtas ērtāk tavā tuvumā. Tāpēc nevajag īgņoties un stumt viņu prom, ja kaķis vēlas samīļoties. Tādā veidā kaķis izrāda savu mīlestību. 

Foto: Shutterstock

Kaķis guļ uz vēdera - pazīmes un svarīgas norādes

Pastāv arī mazliet mistisks izskaidrojums tam, ko nozīmē, ja kaķis guļ uz vēdera. Saskaņā ar ļoti izplatītu uzskatu, kaķis atbrīvo savu saimnieku no sāpēm un slimībām, uzsūcot negatīvo enerģiju.

Runā, ka kaķi izjūt savu saimnieku sasirgušās vai problemātiskās ķermeņa daļas un nogulstas uz tām, lai dziedinātu. Piemēram, ja kaķis apgulstas uz vēdera lejasdaļas, tiek uzskatīts, ka tas norāda uz veselības problēmām šajā ķermeņa daļā.

Citi šobrīd lasa

Mūziķis Gatis Irbe iziet sabiedrībā ar kādu dāmu. Kas viņa ir?
Tiem cilvēkiem, kuri devušies pensijā pēc 2012. gada, no 1. janvāra mainīsies pensijas apmērs 1
Mākslinieks Vilipsōns parāda, kāds izskatās viņa Zaļais pūķis
Pievienot komentāru