Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Kad beigsies karš Ukrainā: numerologs nosauc precīzu datumu 3

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Cita pasaule
2022. gada 24. martā 05:01 2022. gada 24. martā 05:01
  Jauns.lv
Ukraiņu uzvara mentālā ziņā šajā karā jau ir notikusi, un tā datējama ar 7.-9. martu, uzskata ukraiņu numerologs Vladislavs Gricajs.

Astrologi un numerologi izsaka savas prognozes par kara beigām Ukrainā. Ukraiņu numerologs un tarologs Vladislavs Gricajs prognozē, ka karš Ukrainā beigsies jau 2022. gada aprīļa 20. datumos. Tā viņš sacīja kāda Ukrainas TV kanāla ēterā.


Pēc numerologa Gricaja teiktā, jau var runāt par ukraiņu uzvaru mentālā līmenī pār agresorvalsti Krieviju. Šī uzvara notikusi vēl 7. -9. martā, viņš uzskata. “Taču viss noslēgsies aprīļa 20. datumos. Domāju, ka kaut kur ap 24. aprīli. Tomēr kara beigas nenozīmēs Donbasa un Krimas konkrētu juridisko statusu,” atsaucoties uz Gricaja teikto, raksta unian.net.

Krievijas sāktais asiņainais karš Ukrainā notiek kopš 2022. gada 24. februāra. Tas nesis milzīgus civiliedzīvotāju upurus, sagrautas mājas, izpostītas Ukrainas pilsētas, miljoni bijuši spiesti doties bēgļu gaitās. 

Saistītās ziņas

Kāpēc karš Ukrainā sākās 24. februārī - skaidro numerologs
"Esi laba krieviete un lūdz piedošanu." Krievijā slavens aktieris nosauc meitu par nodevēju, jo viņa ir pret karu Ukrainā 5
Ukraina šobrīd atrodas uz izdzīvošanas sliekšņa, vēsta Zelenskis

 

Citi šobrīd lasa

Ar atstrādātu tehniku pie tuneļu kāpnēm: gaišā dienas laikā zagļi iztukšo rīdzinieku kabatas
FOTO: Valsts prezidents 80. jubilejā sveic aktieri Uldi Dumpi
Lietuvu šokē jauns mazgadīgas grūtniecības gadījums - mazuli gaida 11 gadu veca meitene 2
Tēmas: Ukraina
Skatīt visus komentārus