Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Māmiņa devās uz dušu, atdodot telefonu meitai, kura nejauši apkaunoja viņu visu draugu priekšā

Bērni
19. oktobrī 12:04 2021. gada 19. oktobrī 12:04
  Jauns.lv
Sociālā tīkla "TikTok" lietotāja ar segvārdu bri.anna89 jau vairākus gadus atbildīgi pilda mātes pienākumus. Tomēr dažreiz meitas sastrādā lietas, kurām nespētu sagatavoties pat visuzmanīgākās mātes. Nesen viņa pastāstīja par jaunākās meitas nedarbu, kura dēļ, sievietei vēl ilgi būs jāskaidrojas draugu un radu priekšā.

"Es iedevu telefonu meitai, bet pati devos uz dušu. Palaidu lietotni, kas paredzēta pirmsskolas vecuma bērnu izglītošanai - viņa bieži to spēlē. Drīz vien mazulīte pieklauvēja pie durvīm un lūdza palīdzību," stāstīja bri.anna89.

Brianna ļāva meitai ienākt, lai māmiņa spētu bērnam palīdzēt, un viņa varētu turpināt spēlēt atvērto aplikāciju. Tomēr drīz vien sieviete saprata, ka nonākusi ļoti delikātā situācijā. Meita bija pamanījusies iziet no aplikācijas, iekļūt māmiņas "Instagram" profilā un ieslēgt tiešraidi.

Brianna atklāja savu neveiklo brīdi, un māmiņu komentāros nomierināt steidzās daudzi citi apkaunotie vecāki. (Foto: Ekrānuzņēmums)

"Viņa pasniedza man telefonu, kamēr es biju dušā. Tajā brīdī es sapratu, ka viņa manā "Instagram" profilā palaidusi tiešraidi. Un es esmu kaila," komentēja apkaunotā māmiņa.

Video ar samulsušās māmiņas stāstu ātri vien kļuva populārs, tas skatīts jau vairāk nekā pusmiljons reižu. Komentāros arī citi vecāki dalījās savās neveiksmēs. Izrādījās, ka Briannai nemaz nav piedzīvojusi to sliktāko situāciju.

"Mana brāļameita ar "UberEats" no "McDonald’s" pasūtīja 158 parfē," komentēja allieekat13.

"Kad manam adoptētajam dēlam bija 8 gadi, viņš iztērēja 6 tūkstošus dolāru, lai no "Amazon" pasūtītu "GoPro" kameras," skaidroja hellocassi.

"Mana meita aizsūtīja draudzības uzaicinājumus visiem cilvēkiem, kuri bija mana "Facebook" sadaļā, kas ierosina iespējamās paziņas," atklāja tabby0101.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: no lidmašīnas uz Centrālcietumu. Eiropola meklētais Gatis Zvingulis izdots Latvijai 1
Latvijā apsver Covid-19 sertifikātam noteikt derīguma termiņu 3
"Tu esi viena no labākajām!" Timma publicē foto ar sievas jaunāko meitu, kuru viņa nedrīkst rādīt soctīklos
Pievienot komentāru

Вот так новости! Александр Градский женился на Марине Коташенко за месяц до смерти

Почему Елизавета II выбрала в мужья самого бедного принца во всей Европе?