Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pakistānas sabiedrībā iemīļots pāris atklāj savu unikālo ilgās laulības noslēpumu un mudina citus to izmēģināt
Facebook / Couple of Faisalabad Mr. & Mrs. Nasir

Pakistānas sabiedrībā iemīļots pāris atklāj savu unikālo ilgās laulības noslēpumu un mudina citus to izmēģināt

Attiecības
16. oktobrī 05:09 2020. gada 16. oktobrī 05:09
  Jauns.lv
Pakistānas pilsētas Feisalabadas vietējās slavenības Muhameds Nasirs un viņa sieva Šagufta atklājuši savas ilgās laulības noslēpumu, kas ir gaužām vienkāršs - pāris pēdējos 37 gadus valkā saskaņotu apģērbu.

Abiem mīlniekiem ir izveidots pat kopīgs "Facebook" profils ar nosaukumu "Couple of Faisalabad Mr. & Mrs. Nasir" (Feisalabadas pāris misters un misis Nasiri). Tajā pāris dalās ar fotogrāfijām un video no dažādiem pasākumiem, uz kuriem dodas kopā, piemēram, televīzijas šoviem.

Jaukais pāris sabiedrības uzmanību piesaistījis tieši ar savu ārieni - pēdējo 37 gadu laikā vīrs un sieva valkā tikai saskaņotu apģērbu. Precētais pāris stāsta, ka pie šādas idejas nonācis apmēram gadu pēc kāzām.

"Mēs pirmo gadu pavadījām, domājot par to, jo mēs gribējām izdarīt kaut ko tādu, ko neviens cits līdz šim nav darījis," intervijā Pakistānas televīzijai sacīja Šagufta. Ilgs laiks pagājis arī, kamēr abi izdomājuši, kādu apģērbu valkāt. "Apģērbam jābūt tādam, lai tas labi izskatītos gan vīriešiem, gan sievietēm," norāda sieva.

Galu galā pāris nonācis pie lēmuma visu laiku valkāt saskaņotas bikses un tuniku jeb, kā to sauc Pakistānā, šalvaru un kurtu.

"Mēs abi ejam iepirkties kopā," stāsta sieva. "Dažreiz es darinu izšuvumus uz apģērba, bet, ja nogurstu, mans vīrs palīdz. Un tā mēs kopā veidojam drēbes."

Pāris stāsta, ka, lai gan sākotnēji gribējuši būt unikāli, tagad abi cer, ka iedvesmos kādu citu pāri līdzīgām darbībām. Viņi arī priecājas pastāstīt savu stāstu starptautiskai auditorijai. "Mūsu ģērbšanās stils ir vēstījums pasaulei," saka Muhameds. "Un tas ir miers un mīlestība."

Citi šobrīd lasa

Notikušas Brunejas prinča bēres; ģimene publisko atvadu mirkļus 2
Ar tukšu kontu un salauztu sirdi - tā beidzās kādas sievietes no Latvijas sarakste ar "ārstu Sīrijā" 30
Ogres sūkņu stacijas darbinieks atrod bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu suni, kurš iekritis ūdenī
Pievienot komentāru

Стало известно, как Клуни шокировал гостей свадьбы Меган и Гарри

Находящийся в тюрьме Ефремов получил неожиданный удар