Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Es nevēlējos vairs dzīvot." Zvejnieks Kolumbijā nejauši jūrā atrod dzīvu sievieti 1

Cita pasaule
30. septembrī 15:30 2020. gada 30. septembrī 15:30
  Jauns.lv
Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26. septembrī, zvejnieks Rolando Visbals (Kolumbija), dodoties izbraucienā ar laivu, jūrā netālu no Puerto Kolumbijas pilsētas atradis dzīvu sievieti. Vēlāk atklājies, ka viņa ir divu bērnu māte Andželika Gaitana(46), kura bezvēsts meklēšanā bija pēdējos divus gadus, ziņo "New York Post".

Neparasto atradumu zvejnieks iemūžinājis video, kuru publicējis sociālajā vietnē "Facebook". Viņš atklāj, ka sākotnēji domājis, ka redz jūrā peldošu baļķi, bet, tuvojoties peldošajam objektam, sapratis, ka tas ir cilvēks. 

Video redzams, ka, ieceļot sievieti laivā, viņa sāk raudāt. 

Gaitana tika nekavējoties nogādāta slimnīcā, kur viņai konstatēja šoka stāvokli ar hipotermijas pazīmēm. Kad sieviete atguvusies, viņa paskaidrojusi, ka ūdenī ielēkusi pati, jo vēlējusies nomirt. Tajā atradusies apmēram astoņas stundas.

"Paldies Dievam, ka esmu atkal piedzimusi no jauna. Ja man būtu bijusi iespēja izvēlēties, vai vēlos saņemt palīdzību, es to būtu atteikusi. Tomēr tagad esmu ļoti pateicīga, jo zinu, ka Dievs man devis iespēju virzīties uz priekšu," stāsta Gaitana.

Viņa medijiem atklājusi, ka vīrs viņu bieži sitis un viņa nav spējusi izturēt vardarbību. 2018. gadā viņš mēģinājis viņu nogalināt, tādēļ aizbēgusi no mājām. Pirmos sešus mēnešus viņa esot klejojusi pa ielām, bet vēlāk patvērumu guvusi sieviešu patversmē. 

Neskatoties uz to, ka bija aizbēgusi no vardarbīgā vīra, arī sieviešu patversmē saskārusies ar pazemojošu attieksmi.

Vēlāk viņa arī izlikta no patversmes.

"Es gribēju izbeigt visu. Man nebija neviena, kam prasīt palīdzību. Es nevēlējos vairs dzīvot. Kāda sieviete man iedeva autobusa biļetes un es aizbraucu uz jūru. "

Sievietes stāstā joprojām ir daudz neskaidrību. Pēc pašnāvības mēģinājuma uzmeklētas viņas meitas, kuras noliedz, ka māte būtu cietusi no vardarbības. Meitas apgalvo, ka pēdējos divus gadus neviens neesot zinājis viņas atrašanās vietu.

Citi šobrīd lasa

"Es biju pārbijusies" - sievietes stāsts par notikušo incidentu Dohas lidostā
Latvijas Bankas bijušais prezidents Ilmārs Rimšēvičs izveidojis jaunu uzņēmumu 1
Eiropas bīstamāko noziedznieku sarakstā: Alvis Beketovs no Latvijas, kurš veica seksuālu vardarbību pret nepilngadīgo 4
Pievienot komentāru

Собчак признала, что у нее коронавирус

В Сети обсуждают пикантное видео с участием герцогини Меган