Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Neona zīmes nagu dizainā - koša un svaiga manikīra aktualitāte (Foto: Instagram.com/theenailwitch)

Neona izkārtnes efekts: jaunākā tendence pavasara nagu dizainā

Dzīvesstils
27. aprīlī 05:46 2020. gada 27. aprīlī 05:46
 
Marika
Džule
| Jauns.lv
Spilgtās neona krāsas modi pilnībā negatavojas atstāt arī 2020. gada pavasara un vasaras sezonā. Mākslinieciski veidots manikīrs, kurā uz nagiem attēlotas mirdzošas neona izkārtnes, šobrīd ir svaigākā tendence nagu dizainā.

Ne tik tālājā 2017. gadā modes tendenču sekotāji eksperimentēja ar neona krāsas acu kontūrzīmuli, lūpukrāsu un radīja uz sejas optisko ilūziju cienīgus mākslas darbus.

Neona zīmes efekta lūpu kontūras. (Foto: Instagram.com/letslipxx)

Šāda toņu kontrastu spēle spēj radīt pārsteidzošu efektu, kurā acis un lūpas patiesi mirdz kā neona izkārtne aptumšotā ielā.

Laikā, kad par naksnīgām iziešanām, pasēdēšanām kafejnīcā, bārā vai citur varam vien sapņot, neona zīmju efekta tendence ir atgriezusies un mākslinieciskā manierē atsvaidzina nagu dizainu.

Neona zīmju tendence ir devusies izsmalcinātākā ceļā nekā jau zināmā un redzētā - divu neonu krāsu sapludināšana vai vienas neona krāsas izmantošana nagu lakojumā vai dizainā. Tendence izceļ daudz sarežģītāku neona krāsu izmantošanas nagu mākslas veidošanā, kas rezultātā rada izgaismotas un mirdzošas nakts kluba zīmes efektu.

Šo nagu trendu aizsāka Miami, Kalifornijā bazēta salona "Nail Witch Studio" īpašniece un nagu mākslas dizainere Leslija Ajala (Leslie Ayala), vēsta popsugar.co.uk.

"Visas svaigākās idejas un jauni trendi rodas mijiedarbībā ar klientu, jo tieši viņi ir tie, kuri salonā ierodas ar eksperimentālām idejām, jo vēlas uz saviem nagiem ko unikālu un vienreizēju.

Vienu dienu salonā ienāca kliente, kura bija noskatījusi uz ielas dažādas neona zīmes, un vēlējās tās attēlot uz saviem nagiem. Protams, ka es šo ideju realizēju un padarīju viņas iedomu par mākslinieciski augstvērtīgu realitāti," atmiņās par to, kā radās ideja par neona zīmju izmantošanu nagu dizainā, dalās māksliniece Ajala.

Saldējuma silueta neona zīme (Foto: Instagram.com/slightly_pickled)

Saistītās ziņas

Šauļu policiste Sandra: "Palieciet mājās, lai šis ātrāk beigtos. Pietiek slepus iet pie frizieriem un taisīt manikīru" 10
Kā rušināties dārzā, lai neciestu tavs manikīrs
Nogrieziet nagus! Medmāsa brīdina, ka gari nagi pakļauj lielākam riskam inficēties ar Covid-19 2

Citi šobrīd lasa

Anglijā pašnāvību izdara televīzijas šova dalībniece un 13 bērnu māte 4
Levits sajūsmā, Skrastiņu sveic jubilejā - Dailes teātrī pirmizrāde ilgi gaidītajam "Ārstam"
Baltijas jūrā uz sēkļa uzskrējis prāmis ar 280 cilvēkiem
Pievienot komentāru

"Отхватил себе Жар-птицу": Пугачева в модном прикиде пококетничала с Галкиным

"Человек же уже умер": мать погибшего в ДТП Сергея Захарова простила Михаила Ефремова