Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Esmu tavs labākais draugs," paziņo svešinieks, kurš caur kameru novēro 8 gadus vecu meiteni

Bērni
2019. gada 19. decembrī 13:42 2019. gada 19. decembrī 13:42
  Jauns.lv
Ešlija Lemeija savu meitu istabā uzstādīja gudro Ring kameru, lai spētu viņas pieskatīt brīdī, kad neatrodas līdzās, bet atklājās pavisam ērmota situācija, jo meitenes vēroja hakeris.

Vecāki no ASV štata Tenesī dalījušies ar biedējošu stāstu, kas līdzinās epizodei no populārā seriāla "Black Mirror". Kad viņu 8 gadus vecā meita atradās savā istabā, ar viņu pēkšņi kāds sāka runāt.

Svešinieks bija ielauzies drošības kamerā un novēroja meitenes. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Tas notika tikai četras dienas pēc tam, ka Lemeija uzstādīja novērošanas kameru, lai pieskatītu bērnus, kad viņa dodas uz nakts maiņu.

Video var redzēt meiteni, kura jautā - "Kas tu esi?"

Tikmēr pieauguša vīrieša balss viņai atbild - "Esmu tavs labākais draugs". Pēc tam, kad pārbiedētā meitene piezvanīja savai māmiņai, hakeris, kurš bija ielauzies kamerā, paziņoja - "Es esmu Ziemassvētku vecītis, nevēlies būt mana labākā draudzene?"

Ziņo, ka vīrietis ar meiteni bijis kontaktā ap 5 minūtēm. Viņš caur kameru atskaņoja mūziku un izteica rasistiskus apvainojumus.

Svešinieks meitenei bija teicis, ka viņa var darīt visu ko vēlas - "Sarīko istabā nekārtību, sasit televizoru".

Cik ātri vien iespējams bērnu māte atvienoja kameru. Lemeija ir nobažījusies par situāciju, jo nav iespējams simtprocentīgi noskaidrot, cik ilgu laiku hakeris novērojis viņas meitas.

Šī nav pirmā reize, kad tiek uzlauzta Ring kamera, un cilvēki bez viņu ziņas tiek novēroti, vēsta "Insider".

Citi šobrīd lasa

"Lūdza nosaukt personas kodu un bankas lietotāja numuru, lai "glābtu" situāciju." Vīrietis atklāj, kā viņu mēģināja apzagt "Swedbank" viltus darbinieki 2
Par došanos politikā paziņo Pasaules kokteiļu čempionāta uzvarētājs Reizenbergs un Rīgas balles patronese Natālija Tumševica - Ērgle 5
"Es latviešu valodā neapkalpoju. Lūdzu runājiet krieviski!" Sarmīte pārsteigta par piedzīvoto Centrāltirgū 26
Pievienot komentāru

СМИ: Герцогиня Меган ждет второго ребенка и уже сообщила об этом королеве

«Не зря голодаю?» Муцениеце после развода с Прилучным приводит в порядок тело