Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Breds Pits. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Breds Pits komentējis savu brunču mednieka slavu

Sievietēm
2019. gada 11. decembrī 15:55 2019. gada 11. decembrī 15:55
  Jauns.lv
Amerikāņu aktieris Breds Pits komentējis runas par savu privāto dzīvi laika periodā pēc šķiršanās no sievas Andželinas Džolijas.

Ik pa laikam medijos parādās runas par Pita attiecībām ar dažādām sievietēm. Slavenībai it kā bijis romāns ar simpātisko profesori Neriju Oksmani, bet tad viņu pamana flirtējam bārā ar Šarlīzi Teronu.

Kā intervijā “New York Times” pastāstījis Pits, viņš neesot nekāds brunču mednieks par kādu viņu mēģina pataisīt tabloīdi.

“Es pārstāju lasīt presi 2004.gadā. Ne tikai atsauksmes – es domāju jebkuru žurnālu. Ne tā, ka es censtos ar visiem spēkiem to izbēgt, es vienkārši to nemeklēju. Nezinu ar cik sievietēm pēc preses domām esmu ticies pēdējo divu trīs gadu laikā, bet varu pateikt, ka tā visa nav taisnība. Es varu ar kādu kaut kur pazust, bet tas neko nenozīmē,” sacījis Pits.

Aktieris apgalvo, ka beidzot sācis mierīgi attiekties pret slavu un baumām par sevi. Viņš cenšoties vienkārši baudīt dzīvi.

Jaunības gados viņam tas neesot izdevies. Ārēji viņš liecies pārliecināts skaistulis, bet pēc Pita vārdiem, iekšēji viņš nebūt tāds neesot bijis.

“Lielāko laiku deviņdesmitajos es slēpos un pīpēju kāsi. Man bija pārāk nekomfortabli no visas šīs uzmanības. Vēlāk sapratu, ka esmu iedzinis sevi cietumā. Tagad esmu no tā iznācis un vienkārši dzīvoju,” pastāstīja 55 gadus vecais mākslinieks. 

Saistītās ziņas

Breds Pits atklāj, ka 20 gadus ne reizi nav raudājis
Breds Pits arvien biežāk sabiedrībā iziet ar kolēģi Āliju Šovketu
Breds Pits papildinājis Andželinai Džolijai veltīto romantisko tetovējumu

Citi šobrīd lasa

"Vēlos glābt citas dzīvības" - pēc dzemdībām mirusi jauna māmiņa kļūst par orgānu donori
Šādas ir populārākās matu krāsas 2020. gadā
Humorists Jānis Skutelis uzsācis jaunas attiecības - mīla uzplaukusi cirka manēžā
Tēmas: Breds Pits
Pievienot komentāru

Герцогиня Меган накануне свадьбы с принцем Гарри «с радостью отказалась» от предложения Елизаветы II продолжать сниматься в кино

Максим Галкин: "Я имею возможность продать имущество и переехать в другую страну, но не хочу"