Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Ērkšķu šova" Kristīne ar vīru guļ laulības gultā, taču gadiem ir tikai labi draugi

Attiecības
14. oktobrī 06:02 2019. gada 14. oktobrī 06:02
Juris Vaidakovs | Žurnāls "Kas Jauns"
„Tas bija tā vērts! Es neticēju, ka kaut ko iegūšu, ka mana dzīve varētu mainīties, ka beidzot spēšu iziet no mājas,” pēc dalības STV Pirmā! sociālajā projektā Caur ērkšķiem uz... atzīst trešās sezonas dalībniece Kristīne.

Foto: Publicitātes foto

Viņai ir 33 gadi, iegūta augstākā izglītība žurnālistikā, nav ne alkoholiķe, ne narkomāne, tad kāpēc šī simpātiskā, gudrā sieviete nonāca „ērkšķos”? Kristīni regulāri moka migrēnas lēkmes, 20 gadu vecumā viņa pārcieta onkoloģisku slimību, sliktās imūnsistēmas dēļ zaudēja teju visus zobus, kuru atjaunošanai nav naudas, jo nav darba. Šāda dzīve Kristīni noveda pie dziļas depresijas un kompleksiem.

„Pēdējos gados praktiski neizgāju no mājas. Izvairījos no publiskām vietām, jo nevēlējos saņemt pazemojumus. Piemēram, reiz tomēr biju devusies uz vienu pasākumu, kur pienāca klāt kāds puisis un tieši tā arī pateica: „Ko tu no sevis iedomājies – sapucējusies, bet bez zobiem!”

Taču vislielākais pazemojums bija tas, ka sava vizuālā izskata dēļ nespēju dabūt normālu darbu, strādāt savā specialitātē. Man vienmēr atteica, tiklīdz ieraudzīja manus zobus,” žurnālam Kas Jauns stāsta Kristīne, kuras mērķis bija ar Caur ērkšķiem uz... palīdzību atgūt zaudēto pašlepnumu un ticību sev. Vai tas izdevies?

Lasi tālāk un uzzini Kristīnes stāstu:

0 /3

Citi šobrīd lasa

Pasaulē reiz seksīgākais vīrietis šķir laulību, bijusī jau gaida bērnu no cita 2
Modele sūkstās, ka neveicas mīlestībā, jo viņa esot skaista un pārāk labi pelna 4
Paaugstinot mediķu algas par 60 miljoniem, Latvijai varētu nākties samaksāt 66 miljonus lielu sodu 45

Видео: Алла Пугачева, Максим Галкин и Лайма Вайкуле пообедали в московском ресторане

"Это костюм коварный!": Агата Муцениеце оправдалась за свою фигуру