Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Polijā kāda sieviete laidusi pasaulē sešīšus - divus zēnus un četras meitenes, pirmdien paziņojusi Universitātes slimnīca Krakovā. Nu slimnīca publicējusi mazuļu fotogrāfijas. (Foto: EPA/Scanpix)

Pasaulei pirmo reizi parāda Polijā piedzimušo sešīšu fotogrāfijas 17

Bērni
22. maijā 12:51 2019. gada 22. maijā 12:51
Jauns.lv
Jauns.lv jau ziņoja, ka Polijā kāda sieviete laidusi pasaulē sešīšus - divus zēnus un četras meitenes, pirmdien paziņojusi Universitātes slimnīca Krakovā. Nu slimnīca publicējusi mazuļu fotogrāfijas.

Ārstējošais ginekologs atzinis, ka visi seši jaundzimušie, neraugoties uz ekstrēmajiem apstākļiem un priekšlaicīgu nākšanu pasaulē, jūtas pārsteidzoši labi. Visi bērniņi šobrīd atrodas inkubatoros un turpina nobriest, jo elpošanas, zarnu trakta un nervi sistēmas joprojām vēl nav pilnībā izveidojušās.  

Piedzimstot, bērniņu svars bija no 890 līdz 1300 gramiem. Visi šobrīd spēj elpot paši. Ārsti paredz, ka slimnīcā mazuļiem būs jāuzturas vēl mēnesis - divus zēnus un četras meitenes. Bērniņi ir dzimuši 29. grūtniecības nedēļā ar ķeizargrieziena palīdzību.   

Dabīgi ieņemti sešīši ir ārkārtīgi rets gadījums. Lēš, ka šāds bērnu komplekts var piedzimt vienu reizi 4,7 miljardos dzemdību. 

Sešīšiem jau ir doti vārdi - Filips, Teimons, Zosija, Kaja, Nela un Malvina. Kompāniju mājās gaida 2,5 gadus vecāks brālītis. 

Citi šobrīd lasa

Lietuviešiem viltīga shēma alkohola nakts tirdzniecības apiešanai: šņabi nevis pārdod, bet "uzglabā" pakomātos 1
"Rīdzinieki skriešanu praktizē vismaz 8 stundas dienā" - par mūsu galvaspilsētu tapis asprātīgs reklāmas video 3
Krievijas prese: pēdējās stadijas vēža mocītā aktrise Zavorotņuka atmodusies no komas
Tēmas: Polija
Skatīt visus komentārus

"Спасибо, что подарила нам жизнь": Лиза и Гарри Галкины в свой день рождения поздравили Пугачеву

Дочь и сын Филиппа Киркорова обратились к детям Аллы Пугачевой и Максима Галкина