Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Polijā kāda sieviete laidusi pasaulē sešīšus - divus zēnus un četras meitenes, pirmdien paziņojusi Universitātes slimnīca Krakovā. Nu slimnīca publicējusi mazuļu fotogrāfijas. (Foto: EPA/Scanpix)

Pasaulei pirmo reizi parāda Polijā piedzimušo sešīšu fotogrāfijas 17

Bērni
22. maijā 12:51 2019. gada 22. maijā 12:51
Jauns.lv
Jauns.lv jau ziņoja, ka Polijā kāda sieviete laidusi pasaulē sešīšus - divus zēnus un četras meitenes, pirmdien paziņojusi Universitātes slimnīca Krakovā. Nu slimnīca publicējusi mazuļu fotogrāfijas.

Ārstējošais ginekologs atzinis, ka visi seši jaundzimušie, neraugoties uz ekstrēmajiem apstākļiem un priekšlaicīgu nākšanu pasaulē, jūtas pārsteidzoši labi. Visi bērniņi šobrīd atrodas inkubatoros un turpina nobriest, jo elpošanas, zarnu trakta un nervi sistēmas joprojām vēl nav pilnībā izveidojušās.  

Piedzimstot, bērniņu svars bija no 890 līdz 1300 gramiem. Visi šobrīd spēj elpot paši. Ārsti paredz, ka slimnīcā mazuļiem būs jāuzturas vēl mēnesis - divus zēnus un četras meitenes. Bērniņi ir dzimuši 29. grūtniecības nedēļā ar ķeizargrieziena palīdzību.   

Dabīgi ieņemti sešīši ir ārkārtīgi rets gadījums. Lēš, ka šāds bērnu komplekts var piedzimt vienu reizi 4,7 miljardos dzemdību. 

Sešīšiem jau ir doti vārdi - Filips, Teimons, Zosija, Kaja, Nela un Malvina. Kompāniju mājās gaida 2,5 gadus vecāks brālītis. 

Citi šobrīd lasa

Hercogiene Megana un princese Eiženija dievina šīs perfektās laiviņas 2
Vai negaisa laikā tiešām nedrīkst gulēt vannā? Skaidrojam: patiesība vai mīts 5
Mirstošas 93 gadus vecas britu sievietes pēdējā vēlēšanās izsauc izbrīnu sociālajos tīklos 3
Tēmas: Polija
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Кэтрин приняла от Елизаветы II должность, которую королева занимала 67 лет

Мать Агаты Муцениеце запрещает ей рожать Павлу Прилучному третьего ребенка