Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hercogienes Ketrīna un Megana. (Foto: CAMERA PRESS/James Veysey / Vida Press)

Hercogienes Megana un Ketrīna pēc mazā Ārčija nākšanas pasaulē satuvinājušās

Sievietēm
20. maijā 06:13 2019. gada 20. maijā 06:13
Jauns.lv
Jau kopš brīža, kad princis Harijs ģimeni iepazīstināja ar savu izredzēto, aizsākās baumas, ka Megana un Kembridžas hercogiene Ketrīna ir pilnīgi pretstati viena otrai, nespēj saprasties un viena otra uztverot kā sāncensi. Taču tagad runā, ka dēliņa Ārčija nākšana pasaulē ļoti iespaidojusi Saseksas hercogieni un viņa esot manāmi satuvinājusies ar Ketrīnu.

Izdevums „Us Weekly” no kādas britu karaļnamam tuvas personas izdibinājis, ka mātes loma esot labvēlīgi iespaidojusi Meganas attiecības ar Ketrīnu. „Viņas tagad kopā pavadīs ievērojami vairāk laika. Tagad, kad abas vieno mātes loma, viņas ir kļuvušas tik tuvas, kā nekad agrāk,” norādījis zinātājs.

Viņš arī piebildis, ka Meganai esot ļoti svarīgi, lai dēls zinātu savas saknes, tāpēc jau tuvākajā nākotnē Saseksas hercogiene vēloties iepazīstināt Ārčiju ar Ameriku.

„Meganai ir svarīgi, lai Ārčijs zinātu arī viņas ģimenes vēsturi, ne tikai karalisko senču izcelsmi, tāpēc viņa plānojusi doties ar dēlu uz Losandželosu, kad viņš mazliet paaugsies,” apliecinājis vārdā nenosauktais paziņa.

Pirms dažām dienām hercogiene Ketrīna apmeklējusi Saseksas hercogu pāri un apraudzījusi jaundzimušo radinieku. Kad Ārčijs bija tikko kā nācis pasaulē, hercogiene neslēpa prieku, atzīstot, ka mazulis izvēlējies brīnišķīgu laiku, kad nākt pasaulē.

Citi šobrīd lasa

FOTO: balti tērpti ļaudis Rīgas centrā līksmo elegantā slepenajā piknikā 61
Šoferus biedē ar policijas superkamerām: filmē pārkāpumus un bez brīdinājuma sūta soda kvītis 101
Cēsu pusē jau trīs dienas bez vēsts pazudis Mārtiņš Janovs, kurš Rīgā iekāpis autobusā 5
Pievienot komentāru

Раскрыт секрет осиной талии герцогини Кэтрин

Полиция приехала в Кенгарагс спасать котят, но пришлось оказывать помощь не только им