Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sanita Zute mājās. (Foto: Facebook)

Nepietiekamu ziedojumu dēļ modele Sanita Zute nevar atgriezties netradicionālajā klīnikā Vācijā

Sievietēm
2018. gada 7. novembrī 23:38 2018. gada 7. novembrī 23:38
Jauns.lv
Ar dzemdes kakla vēzi sirgstošā 30 gadu vecā Sanita Zute pēc diviem mēnešiem netradicionālajā klīnikā Vācijā nu ir atlidojusi uz Latviju, taču ģimene uzskata, ka viņai jābrauc atpakaļ uz Vāciju. Tam trūkst līdzekļu, un Sanitas māte izmisīgi lūdz palīdzēt.

Sanita nesen Vācijas klīnikā. (Foto: Facebook)

"Palīdziet, lūdzu, lai ātrāk tiktu ārā no visa murga un lai nav par vēlu," ziņo modeles māte Judīte. Viņa jau vairāk nekā pusotru mēnesi sociālajos tīklos lūdz palīdzēt meitai vēža ārstēšanā. Naudas joprojām nepietiek.

Lai arī portāla Ziedot.lv informācija liecina, ka no otrreiz lūgtā 21 000 eiro saziedoti ir 27 000 eiro, ģimenei trūkst līdzekļu turpināt Sanitas ārstēšanu Vācijas Integratīvajā klīnikā. Šobrīd Sanita ir mājās Latvijā, kur ar vācu dakteru atļauju atgriezusies.

Saistītās ziņas

Cilvēki neizpratnē: vajadzīgā summa Sanitai Zutei saziedota, bet prasa vēl; māte izskaidro situāciju
Vēža nomocītās modeles Sanitas māte pastāsta, kāpēc meitas ārstēšanai izvēlēta tieši netradicionālā klīnika
Morfijs diez ko nepalīdz: kā šobrīd klājas modelei Sanitai, kura vēzi ārstē netradicionālā klīnikā Vācijā

Par ko ir stāsts

Šā gada augusta beigās 31 gadu vecā Sanita, kura ir 10 gadus veca dēla mamma, lūdza lcilvēku palīdzību savas dzīvības glābšanā.

Sanita ir modele, daudzi viņu atpazīs Latvijā iemīļotu produktu reklāmās, dažās arī kopā ar dēlu. Darba dēļ Sanita daudz laika pavadījusi ārpus Latvijas. “2016. gadā man bija vislabākā manas dzīves vasara, bija iespēja pavadīt to ar savu 8 gadu veco dēlu Ibizā. Viss šķita pārāk labi, lai būtu patiesība”, atzīst Sanita. Drīz pēc tam Sanita sajuta veselības problēmas, domāja, ka tas saistīts ar darba slodzi. Taču pavisam drīz jau tika uzzināts patiesais sliktās pašsajūtas cēlonis – dzemdes kakla vēzis. Tika nozīmēta operācija, taču Sanita meklēja alternatīvas iespējas ārvalstu klīnikās. Viņa ārstējās ar saudzējošām metodēm, lai maksimāli attālinātu un varbūt pat izvairītos no operācijas. Šovasar Sanita devās uz klīniku Londonā. Viņas veselības stāvoklis strauji pasliktinājās, viņa cieta stipras sāpes, strauji zaudēja svaru, kas arī ierobežo šobrīd iespējamās ārstniecības iespējas. 

Sanita atteicās no Latvijā piedāvātās paliatīvās aprūpes un, pateicoties lcilvēku palīdzībai, kopš septembra sākuma Sanita ārstējas Vācijas Integratīvās medicīnas onkoloģiskajā klīnikā Hospital Dr. Herzog, kas piedāvā saudzējošu, organisma pašatveseļošanās spēkus stiprinošu terapiju kopā ar ķīmijterapiju. Pēc ārstēšanās Sanita vairs necieš stiprās sāpes, kas liedza naktīs gulēt, viņai ir svara pieaugums, kas  liecina, ka jaunā sieviete atgūst spēkus turpmākai cīņai ar smago slimību. Sanitai veikta asinspārliešana, 18 hipertermijas procedūras un citas manipulāciijas, viņa veiksmīgi pārcietusi pirmo ķīmijterpijas procedūru. Divdesmit sešu dienu ārstniecība izmaksājusi 19 020,70 eiro, Sanitai veikti izmeklējumi un medicīniskas manipulācijas arī citā klīnikā - Asklepios Klinik Lich.

Šobrīd Sanita saņēmusi aprēķinu par turpmāko 28 dienu ārstniecību par 28 388 eiro, kas ietver uzturēšanās un aprūpes izdevumus, 3 pilna ķermeņa un 15 lokālās hipertermijas procedūras un ķīmijterpiju. Procedūras un maniplācijas var mainīties atkarībā no Sanitas veselības stāvokļa, tāpēc ārstēšanās izdevumu reālā summa var atškirties no plānotās. 

Ziedot Sanitai var vietnē Ziedot.lv, visu informāciju var atrast "Facebook" lapā "Atbalsta grupa Sanitai Zutei".

Citi šobrīd lasa

Nodzērās un nomira psihiatriskajā slimnīcā: Leonīda Brežņeva meitas Gaļinas spožums un posts
Lelde Dreimane - aktrise ar plānoto bohēmu 1
Rūdolfs Brēmanis pēc šķiršanās no Agneses Zeltiņas iziet sabiedrībā ar jaunu dāmu
Tēmas: Vēzis, Ziedot.lv

Игривую Аллу Пугачеву засняли на двойном свидании в Юрмале