Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Jaunlaulātie princis Harijs un Megana Mārkla atliek medusmēnesi: jau uzreiz pēc kāzām metīsies darbos 36

Sievietēm
2018. gada 21. maijā 05:45 2018. gada 21. maijā 05:45
Jauns.lv
Lielbritānijas princis Harijs (33) un bijusī amerikāņu aktrise Megana Mārkla (36), kuri sestdien nosvinēja pasakaini skaistas kāzas, nolēmuši atlikt savu medusmēnesi. Jau uzreiz pēc svinībām karaliskais pāris sāks darbus, savukārt mīlestību svinēt dosies vēlāk.

Megana Mārkla un princis Harijs savā kāzu dienā 2018. gada 19. maijā. (Foto: REUTERS)

Kensingtonas pils pārstāvji ziņo, ka princis Harijs un Megana Mārkla jau trīs dienas pēc kāzām piedalīsies oficiālā pasākumā - pirmo reizi kā vīrs un sieva.

Otrdien, 22. maijā, Bakingemas pils dārzā tiks svinēta Velsas prinča Čārlza 70. dzimšanas diena. Viņa īstā dzimšanas diena ir vien novembrī, taču, tā kā jubileja ir tik apaļa, tā troņmantiniekam tiks svinēta ne vienu reizi vien.

Saistītās ziņas

Kāzu otrā daļa: Megana Mārkla parādās pasakaini skaistā "Stella McCartney" kleitā 44
Princis Harijs un Megana Mārkla emocionālā ceremonijā Vindzoras pilī viens otram teikuši "Jā" 99
Pasauli saviļņo mazās princeses Šarlotes emocijas karaliskajās kāzās 33

Šajā pasākumā piedalīsies arī princis Viljams ar sievu Kembridžas hercogieni Ketrīnu, kura vien pirms mēneša kļuva par māti trešajam bērnam - dēlam Luisam. Svētku laikā tiks godināts prinča ieguldījums dažādās organizācijās, tostarp labdarības organizācijās. Pasākumā notiks arī to glābšanas dienestu darbinieku godināšana, kuri pagājušajā gadā strādāja terorakta laikā Mančestrā, Arianas Grandes koncerta laikā.

Princis Harijs un Megana Mārkla ir nolēmuši, ka nevēlas palaist garām princim Čārlzam tik svarīgo pasākumu, tāpēc savu medusmēnesi nolēmuši atlikt uz vēlāku laiku.

Līdzīgi savulaik rīkojās arī princis Viljams un Ketrīna Midltone - medusmēnesī uz Šeišelu salām viņi devās vien divas nedēļas pēc kāzām.

Kur savu mīlestību svinēt dosies princis Harijs un Megana Mārkla, pagaidām netiek ziņots drošības apsvērumu dēļ. Taču no dažādiem avotiem pienāk ziņas, ka Saseksas hercogi dosies uz abu iecienīto Āfriku, visticamāk, uz Namībiju.

Citi šobrīd lasa

Izcila diēta, kas patiks aknām 13
Bijušais "Ferrari" boss atklāj nedzirdētus faktus par Mihaēla Šūmahera personību 48
Jūrā pazudušā Aiga Audera meklēšanā īpašu uzmanību lūdz pievērst Salacgrīvas un Vitrupes piekrastēm
Skatīt visus komentārus

"Ей было всего 7 лет!": Девочка в Лимбажи умерла от удара качелями; мать винит самоуправление

"Дамы с дюн" Пугачева и Вайкуле в кокошнике дали совет "девушкам почтенного возраста"