8 galvenie iemesli, kāpēc cilvēki viens otru krāpj
Ideālajā pasaulē ir abpusēja mīlestība un pilnīga uzticība, kas nepieļauj pat domas par sānsoļiem. Taču reālajā dzīvē bieži vien diemžēl ir citādi. Kādi ir visbiežāk sastopamie motīvi kāpēc cilvēki viens otru krāpj?
Ko domā Viņas?
1. Atsvešināšanās. Ja fiziski un emocionāli jūties vientuļš, sāc meklēt attiecības ārpus mājas.
2. Kaitīgi ieradumi, dažādas bīstamas atkarības. Ja partneris sāktu lietot narkotikas un nevēlētos pieņemt nekādu palīdzību, visticamāk, tas sagrautu attiecības.
3. Ja dzīvesbiedrs bijis neuzticīgs, var rasties impulsīva vēlme viņam atriebties šādā pašā veidā.
4. Pusmūža krīze.
Ko domā Viņi?
Kāds slavens aktieris ir teicis: „Parādiet man pasaules seksīgāko meiteni, un es jums parādīšu puisi, kuram ir apnicis ar viņu mīlēties.” Vārdu sakot, lai arī cik lieliska ir tava pašreizējā sieviete, dažreiz vienkārši vajag citu. Nav nozīmes – labāku, sliktāku, jaunāku vai vecāku. Vienkārši – „svaigu gaļu”.
Monogāmija nav dabisks attiecību veids. Uzticība ir nedabiska un mākslīga. Ir jādzīvo brīvi, klausot dabas balsij un neierobežojot sevi vienās attiecībās, taču, protams, ir svarīgi parūpēties, lai vienmēr ir kāda, kura tevi gaida mājās.
un viņa piekrīt mīlēties ar tevi. Tieši tik vienkārši.
Nē, mēs to ZINĀM. Darba komandējums, nekā personiska. Viņa nezina ne manu mobilā tālruņa numuru, ne uzvārdu, ne adresi. Viņa nevar mani sadabūt rokās un visu pastāstīt sievai vai draudzenei. Reizēm sānsolis ir kā sniega cilvēks: visi zina, ka viņš droši vien eksistē, taču nav nekādu pierādījumu, kas to apstiprinātu.