Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Modele Airita, Moon models (Foto: Aleksandra Bubnova)

Jutekliskais pastelis: kā veidot grimu, lai neizskatītos vulgāri

Skaistums
2019. gada 6. septembrī 14:09 2019. gada 6. septembrī 14:09
 
Liene
Stūraine
| Pastaiga
Mode un tendences mainās katru sezonu, taču sievišķība un maigums būs aktuāli vienmēr. Meikapā tas nozīmē pasteļtoņus, kurus viegli var kombinēt ar košiem akcentiem. Kā to izdarīt pareizi, lai neizskatītos vulgāri?

Krāsu spēle

Akcentējot acu zonu ar košām acu ēnām, atcerieties, ka lūpām jābūt neitrālā tonī, lai saglabātu līdzsvaru koptēlā! Ar šādu meikapu droši varat doties kā uz kokteiļu ballīti, tā uz klasiskās mūzikas koncertu.

Modele Airita, Moon models (Foto: Aleksandra Bubnova)

Ēnas kā aksesuārs

Ar ziliem acu ēnu toņiem varat ne tikai izcelt acis, bet arī izdevīgi akcentēt tērpu, piemēram, sniegbaltu kleitu. Jāatceras, ka šajā gadījumā acu ēnas kalpos par aksesuāru, tādēļ ieteicams, lai jūsu tērps būtu vienā tonī, nevis daudzkrāsains.

Modele Airita, Moon models (Foto: Aleksandra Bubnova)

Iedeguma efekts

Lai radītu viegla iedeguma efektu, kas ir īpaši aktuāli vasaras sezonā, izmantojiet vienu produktu acīm, lūpām un vaigiem! Turklāt svarīgi, lai tam būtu viens tonis, piemēram, persika vai terakotas tonis. Tad meikaps izskatīsies harmoniskāk un to būs viegli pielabot dienas gaitā, ja nepieciešams.

Modele Airita, Moon models (Foto: Aleksandra Bubnova)

Vēl portālā

"Vēlos glābt citas dzīvības" - pēc dzemdībām mirusi jauna māmiņa kļūst par orgānu donori
Humorists Jānis Skutelis uzsācis jaunas attiecības - mīla uzplaukusi cirka manēžā
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore brīdina neuzķerties uz viltus ziņām par jauno koronavīrusu Latvijā 11
Pievienot komentāru

Герцогиня Меган накануне свадьбы с принцем Гарри «с радостью отказалась» от предложения Елизаветы II продолжать сниматься в кино

Максим Галкин: "Я имею возможность продать имущество и переехать в другую страну, но не хочу"