Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ja mājdzīvnieks ir agresīvs, tiek nopietni apdraudēta pastnieku veselība, bet attiecīgajā adresē dzīvojošie var nesaņemt sev adresētos sūtījumus, jo pasta darbiniekiem nav jāriskē ar savu veselību, mēģinot tos piegādāt. (Foto: unsplash.com)

Saimnieku nepieskatītu suņu dēļ pagājušajā gadā cietuši desmit pastnieki 2

Mūsu mīluļi
18. aprīlī 15:45 2021. gada 18. aprīlī 15:45
  LETA
Saimnieku nepieskatītu suņu dēļ pagājušajā gadā cietuši desmit "Latvijas pasta" pastnieki, bet šā gada pirmajos četros mēnešos fiksēti trīs šāda veida uzbrukumi, informē pastā.

Kompānijas pārstāvji norādīja, ka, sākoties pavasara un vasaras sezonai, šī problēma kļūst īpaši aktuāla - ja mājdzīvnieks ir agresīvs, tiek nopietni apdraudēta pastnieku veselība, bet attiecīgajā adresē dzīvojošie var nesaņemt sev adresētos sūtījumus, jo pasta darbiniekiem nav jāriskē ar savu veselību, mēģinot tos piegādāt.

Pastā pauda, ka biežākās saimnieku pieļautās kļūdas ir mājdzīvnieku piesiešana pārāk garā ķēdē, ļaujot aizsniegties līdz pastniekam, kurš pārvietojas ar divriteni, suņa atstāšana pagalmā ar pārāk zemu žogu, kam tas var brīvi tikt pāri, vai arī pastkastītes novietošana tā, ka suns traucē un neļauj tajā ievietot korespondenci. Nereti pastkastītes tiek piestiprinātas žoga iekšpusē, kamēr pagalmā uzturas nikns suns. Tāpat maldīgs ir arī suņu īpašnieku uzskats, ka tieši viņa suns ir draudzīgs un nekaitēs pastniekam, bet realitātē, tiklīdz svešinieks vēlas iekļūt tā teritorijā, suns var kļūt ļoti agresīvs.

"Latvijas pastā" atgādināja, ka pasta pakalpojumu sniedzējam ir tiesības nepiegādāt sūtījumus adresēs, kur pastniekus apdraud bīstami suņi, un to īpašnieki ignorē lūgumus ierobežot suņu brīvību pasta sūtījumu piegādes laikā.

Jau vēstīts, ka "Latvijas pasta" apgrozījums pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, bija 93,146 miljoni eiro, kas ir par 3,1% mazāk nekā 2019.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 55,3% - līdz 2,313 miljoniem eiro.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību Latvijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4000 darbinieku.

Citi šobrīd lasa

Pēc potes parādījās 39 grādu temperatūra un liels nespēks. Ko darīt? 7
"Žurku galvaspilsēta" Čikāga ar grauzējiem cīnās, izmantojot sentēvu metodi 1
Strūbergs: cietusī nebūt nebija viņa 14
Skatīt visus komentārus

Дочь Салтыковой высказалась об отце: "Для меня он человек, которого я не знаю"

"Бросил королеву под колеса автобуса": принц Гарри в очередной раз предал королевскую семью