Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Odiozais krievu politiķis Žirinovskis pavēl nodarboties ar seksu ne biežāk kā 4 reizes gadā
Vladimirs Žirinovskis apskaužami regulāri nāk klajā ar dažādiem dīvainiem paziņojumiem, kurus orators pasniedz ar lielu pārliecības devu.

Odiozais krievu politiķis Žirinovskis pavēl nodarboties ar seksu ne biežāk kā 4 reizes gadā

Trakā pasaule
2014. gada 14. janvārī 11:53 2014. gada 14. janvārī 11:53
 
Krievijas Liberālsociodemokrātu partijas galva Vladimirs Žirinovskis nācis klajā ar paziņojumu, ka kolēģiem partijā būtu jāierobežo sava seksuālā apetīte un mīlēties nedrīkstētu biežāk kā reizi ceturksnī.

"Pornogrāfijas, erotikas skatīšanās un visādas tādas filmas ir frivolas, un gados jauniem skatītājiem rada maldīgu priekšstatu par to, ka vairāk nozīmē labāk. Nē, retāk ir labāk! Sekss pieļaujams tikai tad, kad starp diviem cilvēkiem ir abpusējas simpātijas. Standarts - trīs vai četras reizes gadā, tas ir pilnībā pietiekami," savā paziņojumā pauda Žirinovskis.

Viņaprāt veselīgs dzīvesveids sevī ietver atteikšanos no jebkurām pārmērībām, tostarp no pārāk bieža seksa. Savā diktātā politiķis arīdzan uzsver, ka pieklātos atsacīties arī no regulāras alkohola lietošanas, pīpēšanas, kā arī biežas gaļas ēšanas.

Kāds pirms pieciem gadiem veikts pētījums liecina, ka krievu nācija par zemu libido nevarētu sūdzēties: Krievija ir viena no trim valstīm, kurās ļaudis mīlējas visbiežāk, vidēji tie ir 143 dzimumakti gadā, un aptuveni 80% krievu sekss ir vismaz vienu reizi nedēļā.

Kasjauns.lv, Foto: All Over Press

Citi šobrīd lasa

Zēns, kas negribēja būt pieaudzis - pirms desmit gadiem no šīs pasaules šķīrās Mārtiņš Freimanis 2
Krievijā uz ielas nogalināts 21 gadu vecs futbolists 1
Kad varēsim sākt runāt par Covid-19 ierobežojumu mazināšanu? 3
Pievienot komentāru

Лебедь на привязи: Бритни Спирс испугала фанатов зловещим намеком

Билл Гейтс предложил план борьбы со следующей пандемией