Latviešu pikantā komēdija "Svingeri" piedāvā jaunu treileri. VIDEO
Slavenības
2016. gada 1. novembris, 14:38

Latviešu pikantā komēdija "Svingeri" piedāvā jaunu treileri. VIDEO

Jauns.lv

Sabiedrības vērtējumam nodots Andreja Ēķa režisētās komēdijas „Svingeri” kārtējais treileris, kas ļauj ieskatīties filmas kadros. Kaisles, greizsirdības, flirta un humora pilnā filma būs redzama kinoteātros visā Latvijā no 9. decembra.

Svingerisms, zināms arī kā partneru apmaiņa, ir ne-monogāma uzvedība, kurā partneri ar attiecībām nododas seksuālām aktivitātēm ar citiem pāriem. Svingeri ir sociāls fenomens, kas radās seksuālās revolūcijas ietekmē pagājušā gadsimta vidū. Svingeru komūna mēdz to dēvēt par dzīvesstilu vai alternatīvo dzīvesstilu. Par svingeri mēdz saukt dzīvelīgu un stilīgu individuāli, kurš dzīvo aktīvu sabiedrisko dzīvi. Neformāli - persona, kas nododas grupveida seksam vai seksuālo partneru apmaiņai.

Filmu „Svingeri” veidojusi profesionāla radošā komanda: režisors Andrejs Ēķis, producenti Kristians Alhimionoks un Zanda Seņkova un scenārija autore Rasa Bugavičute-Pēce. Greizsirdīgo un kaislīgo mīlētāju lomās iejutušies Latvijas labākie aktieri - Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne un Ģirts Ķesteris, kā arī jaunie talanti Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs un plaši pazīstamais mūziķis, komponists un „Prāta Vētra” ģitārists Jānis Jubalts.

„Filmas pamatā ir divas tēmas. Pirmā ir mūžam nebeidzamā vēlme būt mīlētam. Otrā - tāda izteikti latviska lieta - kaimiņsētā zāle ir zaļāka. Stāsta centrā ir varoņi, kuri ir apņēmības pilni palūkoties otrpus žogam, lai pārliecinātos - kur tad īsti tās mīlestības ir vairāk?” stāsta scenārija autore, dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce.

Puspliks Rešetins un Ķesteris! Ieskats komēdijas "Svingeri" aizkulisēs

gallery icon
20

Kasjauns.lv/FOTO: publicitātes foto