Sarunu vakaru "Krauze pret Krauzi" noslēgums 2024. gada 8. maijā VEF Kultūras pilī

2024. gada 8. maijā Rīgā, VEF Kultūras pilī, noslēdzās sarunu vakaru ar humoru un muzikāliem elementiem “Krauze pret Krauzi” pavasara ...

gallery icon
56
Slavenības
2024. gada 9. maijs, 12:58

FOTO: ar sirsnīgu pasākumu VEF Kultūras pilī noslēdzas jautrie sarunu vakari "Krauze pret Krauzi"

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Trešdien, 8. maijā, Rīgā, VEF Kultūras pilī, noslēdzās sarunu vakaru ar humoru un muzikāliem elementiem "Krauze pret Krauzi" pavasara turneja. Brāļi - TV sejas Valters un Arnis Krauzes - kopā ar teātra personību Ojāru Rubeni martā, aprīlī un maijā apciemoja teju katru Latvijas malu, iepriecinot skatītājus ar atraktīvu šovu, gaumīgu humoru, slepenajiem viesiem un muzikāliem pārsteigumiem.

Jautrā gaisotnē notikuši 12 pasākumi teju katrā Latvijas novadā. Turklāt katrs vakars bija unikāls ar stāstiem un slepenajiem viesiem, kas saistīti ar konkrēto apkaimi. Slepeno viesu lomās iejutušās tādas sabiedrībā zināmas personības kā aktieris Raimonds Celms, Ainars Ančevskis un Marija Bērziņa, pavārs Lauris Aleksejevs, tautā iemīļoti dziedātāji Normunds Rutulis, Ance Krauze, Mārtiņš Kanters, Kārlis Būmeisters, Uģis Roze, Andris Ērglis, Ieva Akuratere, kā arī komponisti – Raimonds Tiguls un maestro Raimonds Pauls.

Brāļiem Valteram un Arnis Krauzēm 2024. gadā abiem kopā aprit apaļi 100, un tas ir atzīmēšanas vērts. Turklāt katrs no viņiem televīzijas ekrānos atšķirīgās formās un kanālos pavadījis jau 25 skaistus, piedzīvojumiem, izaicinājumiem un pieredzes bagātus gadus - Arnis ziņu dienestā, Valters vairāk humorista ampluā. Abiem ir nopietna pieredzes bagāža, tāpēc viņiem ir ko teikt un ar ko dalīties. Ar notikumiem, sastaptajiem cilvēkiem, kurioziem un citu pieredzēto.

To, ka šādam pasākumam būs būt, izdomāja Valters Krauze un ievilka šajā avantūrā brāli, un idejai līdzi pavilka arī nozīmīgu Latvijas kultūras personāžu, sabiedrisko darbinieku un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri Ojāru Rubeni, kurš kļuva par vakara konferencjē, solot izāzēt abus brāļus, izvilkt ārpus komforta zonas un piešķilt sarunai uguntiņu. Ar Ojāra vadīto LTV raidījumu “Labvakar!” Atmodas laikā brāļi Krauzes uzauguši. Un arī par to Valteram, Arnim un Ojāram ir par ko parunāt.

Tūre ar joni turpināsies rudenī - 18. oktobrī Jūrmalā, Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē, 22. oktobrī Ventspilī teātra namā “Jūras vārti”, 25. oktobrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, 30. oktobrī Jelgavas Kultūras namā, 8. novembrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis” ar grandiozu noslēgumu 30. novembrī Rīgā, kinoteātrī "Splendid Palace".