Jauns seriāls atklāj nacistu režīma skaļākos un šokējošākos notikumus
Nevienu nepārsteigs tas, ka daudzām pasaulē zināmām personībām skapjos glabājušies savi skeleti un azotē tumši noslēpumi, tostarp pavisam šausminoši. No 20. marta pirmdienu vakaros plkst. 22.00 Viasat History dokumentālajā seriālā “Nacistu slepkavību noslēpumi” tā veidotāji atklās nacistu režīma skaļākos un šokējošākos notikumus, liekot galdā faktus un pierādījumus, kā arī pārbaudot teorijas, un izdarot secinājumus.
Seriālā ir iekļauti arhīvu materiāli, notikumu rekonstrukcijas, kā arī labāko ekspertu un vēsturnieku viedokļi un jauni atklājumi no notikumu vietām.
1931. gadā Hitlera brāļameita Geli Raubala tika atrasta mirusi viņa dzīvoklī. Sasteigtā izmeklēšana secināja, ka meitene izdarījusi pašnāvību, nošaujoties ar sava tēvoča revolveri. Daudzi gan šo versiju apšaubīja, ņemot vērā divdomīgās Geli un Ādolfa attiecības. Vai viņa patiešām padarīja galu sev pati vai tas bija nacistu roku darbs?
1943. gadā notikusī Lielbritānijas bagātākā vīrieša sera Harija Ouksa slepkavība raisīja baumas, ka tajā iesaistīts Vindzoras hercogs, bijušais Lielbritānijas karalis Edvards VIII, kurš esot iesaistīts nelikumīgās finanšu shēmās, kas saistītas ar nacistu naudas atmazgāšanu.
Tāpat uzzināsim par sērijveida slepkavu, kurš nenotverts un, iespējams, nacistiskā režīma pasargāts, Berlīnē nogalināja sievietes. Kāds sakars Birmingemas mežā atrastajām koka dobumā noslēptajām sievietes mirstīgajām atliekām ar nacistu spiegu tīklu, kas darbojās Lielbritānijā? Un kāpēc gan skelets, gan visi dokumenti, kas ar šo lietu saistīti, ir pazuduši?
1946. gadā Hermans Gērings, viena no ietekmīgākajām personībām nacistiskajā Vācijā un varas pārņēmējs Hitlera nāves gadījumā, Starptautiskajā kara tribunālā Nirnbergā tika notiesāts uz nāvi pakarot. Taču pirms nāvessoda izpildes viņš izdarīja pašnāvību, iedzerot indi. Kā viņam izdevās iegūt cianīda kapsulu stingri apsargātā stingrās drošības cietumā?
1941. gadā Skotijas augstienē avarēja vācu Messerschmitt lidmašīna. Tās pilots bija Rūdolfs Hess, fīrera vietnieks un labā roka. Kāds bija viņa patiesais ierašanās mērķis, ar ko viņš tikās un vai tiešām 1987. gadā Špandavas cietumā viņš atņēma sev dzīvību?