foto: Lauris Vīksne
Festivālu "Summer Sound" apmeklējuši vairāk nekā 40 000 cilvēku
Mūzika
2022. gada 1. augusts, 14:35

Festivālu "Summer Sound" apmeklējuši vairāk nekā 40 000 cilvēku

Jauns.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā jau desmito reizi notika "Summer Sound" festivāls, kura bagātīgais apmeklētāju skaits viennozīmīgi ierindo festivālu starp nozīmīgākajiem muzikālajiem notikumiem reģionā. Pēc sākotnējā novērtējuma apmeklētāju skaits pārsniedza 40 000 abās dienās.

"Pēc sākotnējā novērtējuma apmeklētāju skaits pārsniedza 40 000 abās dienās, neskaitot bezmaksas apmeklējumu sestdienas pirmspusdienā.  Par to, vai festivāls ir bijis ekonomiski izdevīgs mēs varēsim teikt tikai pēc kāda laika, kad tiks veikti visi aprēķini, bet jau tagad ir skaidrs, ka pat pie šāda apmeklējuma rezultāta tikai ar biļešu ieņēmumiem ir grūti nosegt to izmaksu pieaugumu, kas noticis šī gada laikā." stāsta festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Liepājā aizvadīta festivāla "Summer Sound 2022" pirmā diena

Pēc divu gadu pārtraukuma un alkām pēc festivāla sajūtām, "Summer Sound" festivāls jau atkal Liepājā pulcējis mūzikas un atpūtas baudītāju ...

gallery icon
45

"Pēc divu gadu pandēmijas izraisītā pārtraukuma pasākumu sektorā, esam vairāk kā gandarīti par paveikto šī gada festivāla ietvaros. Sirsnīgu paldies gribu teikt gan apmeklētājiem, kuri bija tika lielā skaitā un novērtēja piedāvāto, gan festivāla "Summer Sound" komandai par ieguldīto enerģiju un darbu. Tas dod motivāciju turpināt arī 2023. gadā!" stāsta festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Ballētāji līksmo festivāla "Summer Sound 2022" otrajā dienā

gallery icon
19

Festivāls "Summer Sound" šogad notika jau desmito reizi. Divu dienu ietvaros uz četrām festivāla skatuvēm bija iespēja vērot gan krāšņus un enerģiskus, gan emocionālus priekšnesumus no pašmāju un pasaules zvaigznēm - John Newman, Riton, The Roop, Ukrainas Go_A, Musiqq, Gacho, ansis, Jumprava, Dagamba, Astro'n'out, Singapūras Satīns, Citi Zēni, Kreisais Krasts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Ralfs Eilands, Edavārdi un daudziem citiem.

Tāpat festivāla teritorijā darbojās Brīvdabas kino un Karuseļi, pirmo reizi festivālā darbojās -  Klubs ++. 

Īpaši padomāts bija arī par bērniem, kuriem līdz 10 (ieskaitot) gadu vecumam ieeja festivālā bija bez maksas. Festivāla teritorijā darbojās Bērnu zona ar atraktīvām nodarbēm un  lieliskiem pieskatītājiem.

Festivālam varēja iesildīties jau  27. un 28. jūlijā, kad Juliannas pagalmā Liepājā notika bezmaksas ieskaņas koncerti.