Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Kā uz "Citu zēnu" skandalozo Eirovīzijas dziesmu reaģēja solista Pētersona mamma?

TV
18. aprīlī 05:35 2022. gada 18. aprīlī 05:35
  Jauns.lv
Mūsu šā gada “Supernova” konkursa uzvarētāji un Latvijas pārstāvji Eirovīzijā grupa “Citi zēni” jau iemantojuši skandalozu slavu ar saviem provokatīvajiem dziesmu tekstiem - plaši aprunātā un Eirovīzijas žūrijas nosodītā "Eat You Salad" tāda nebūt nav vienīgā.

Pēc skatījumu skaita vietnē "TikTok" var spriest, ka dziesmas mārketinga kampaņa aizgājusi uz “urrā!”, taču ko par dēla izdarībām uz skatuves domā grupas līdera Jāņa Pētersona mamma, Dziesmu un deju svētku virsvadītāja Iveta Pētersone-Lazdāne? To noskaidrot apņēmušies kanāla "360TV" raidījuma "Pasaki to skaļi" vadītāji.

Solista māte, kura pati ir saistīta ar mākslas pasauli, atklāj, ka visādā ziņā atbalsta radošo brīvību visās tās izpausmēs: “Es pati varbūt biju šokā, taču tas, ka viņi dažu mēnešu laikā ir savākuši 200 miljonu (!) skatījumu, ir kaut kas neaptverams. Acīmredzot viņi ir ļoti labi trāpījuši kaut kādā punktā, ko tā viņu auditorija šobrīd gaida.”

Mazliet sarežģītāka situācija ģimenē gan kļuvusi pēc tam, kad par dziesmas “nepiedienīgumu” un sacelto traci uzzinājusi arī Jāņa vecmāmiņa jeb Babīte. Vecā kundze strikti pieprasījusi “ģimenes padomes sēdi”, dziesmas vārdu tulkojumu un paskaidrojumus. Tomēr pēc mātes un dēla smaidīgās reakcijas raidījumā ir skaidrs, ka viss beidzies labi.

Saistītās ziņas

"Citi zēni" Eirovīzijas dēļ aizgājuši no darba
Pozitīvi uzlādētie spridzekļi jeb "Citi zēni". Kas īsti ir grupa, kura pārstāvēs Latviju Eirovīzijā? 3
Grupas "Citi zēni" jaunākais singls kļuvis par pasaules mēroga hitu sociālajos tīklos

 

Citi šobrīd lasa

Mūsu dāmas uzrāda rekordus: vēl divas brašas zemgalietes nosvin 100. dzimšanas dienu
Baidoties no valsts apvērsuma, Maskavā plāno apmācīt informatīvā kara "specnazu"
FOTO: tā pēc šķiršanās no sievām kopā dzīvo vīri no grupas "Jumprava"
Pievienot komentāru