Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vai tiešām amerikāņi mīl kvasu?

Kā amerikāņiem smeķē gardais latviešu kvass. VIDEO

Trakā pasaule
2015. gada 16. jūnijā 21:50 2015. gada 16. jūnijā 21:50
 
Daudziem latviešiem viens no iecienītākajiem bezalkoholiskajiem dzērieniem ir kvass, kas īpaši populārs kļūst, tuvojoties vasaras saulgriežiem. Amerikāņiem noteikti ir citādāk, un labi, ka tā.

Latvijas interneta vidē lielu popularitāti sāk gūt kāds Youtube kanālā pirms dažām dienām ievietots amizants video, kurā amerikāņiem tiek dots pagaršot mūsu mīļo kvasiņu. Vai viņiem tas garšo? - Nē! Ziemeļamerikāņu reakcija uz mums tik tradicionālo dzērienu ir ļoti amizanta, un brīžiem izskan visai savdabīgi salīdzinājumi. Pēc viņu domām tas garšojot pēc suši vai saldas sojas mērces un malkojot šo dziru viņu sejas izteiksmes neliecina par patiku pret kvasu. 

Šis pats lietotājs pirms pāris gadiem ir ievietojis arī pāris citus smieklīgus video, kurā šīs Ziemeļamerikas valsts iedzīvotājiem lūdz pateikt dažus vārdus latviski - tas nav mazāk komiski par kvasa dzeršanu.

Kasjauns.lv / Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Omikrona dēļ īpaši būtu jāuztraucas vecākiem, kuriem ir bērni jaunāki par 5 gadiem 7
Slaktiņš Krievijas ciemā: trīs cilvēku ģimenes slepkavībā atzinusies 14 gadus vecā meita
Ģirģens par telefona piesavināšanās sižetu "Nekā personīga" iesniedzis pirmstiesas pretenziju par goda aizskaršanu un sabiedrības maldināšanu 4
Tēmas: Youtube, YouTube
Pievienot komentāru