Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LP. (Foto: Publicitātes)

 

LP koncerts "Arēnā Rīga" pārcelts uz septembri 1

Mūzika
6. janvārī 15:55 2022. gada 6. janvārī 15:55
  Jauns.lv
19. februārī "Arēnā Rīga" plānotais mūziķes Lauras Pergolicci jeb vienkārši LP koncerts tiek pārcelts uz 20. septembri, vēsta pasākuma organizatori "L Tips Agency".

"L Tips Agency" norāda, ka Covid-19 izplatības dēļ februārī vēl tāda mēroga koncerti arēnās nedrīkstēs notikt, kamēr vadošo pasaules epidemiologu prognozes ļauj cerēt, ka līdz rudenim pandēmijai beidzot jābūt pārvarētai.

Uz rudeni tiek pārcelta visa saplānotā LP Eiropas koncertturneja, kurā Rīga ir tikai viens no daudziem pieturas punktiem. Tiem, kas jau iegādājušies biļetes, nekas papildus nav jādara - tās joprojām ir pilnībā derīgas.

LP apbūrusi klausītājus visā pasaulē, un arī pie mums viņas daiļrade ir ļoti iecienīta, par ko liecina labi apmeklētie iepriekšējie koncerti gan "Arēnā Rīga", gan Siguldas pilsdrupu estrādē.

LP savu slavas gājienu Eiropā uzsāka ar platīna statusu ieguvušo hitu "Lost On You", kas 2016. gadā ielauzās mūzikas topos visā Eiropā. Taču LP nav stāsts par vienu hitu, gandrīz katras viņas dziesmas klausījumi "Spotify" straumēšanas servisā ir mērāmi miljonos.

3. decembrī, klajā nāca LP nu jau sestais studijas albums ar nosaukumu “Churches”. Māksliniece par albuma tapšanu stāsta: “Tā bija skaista pieredze. Kā iemīlēšanās. Šis albums pēc sajūtām ir kā draugs. Draugs, kas palīdzēja iziet cauri vienam no visgrūtākajiem laikiem cilvēces vēsturē un arī diezgan grūtam posmam manā personīgajā vēsturē."

 

Citi šobrīd lasa

Nav testa - nebūs seksa? Nevēloties izlaist olimpiskās spēles, slavena sportiste pieņem galējus mērus 4
Pēc sacensībām Pasaules kausā igauņu biatloniste saņem nāves draudus 1
FOTO: ļaudis ierodas uz iestudējuma "Izrāde, kas saiet sviestā" pirmizrādi Dailes teātrī 1
Pievienot komentāru