Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pianists Vestards Šimkus. (Foto: Mārtiņš Ziders/ izdevniecība "Rīgas Viļņi")

Izsludina Vestarda Šimkus koncertu. Ļaudis spriež, vai tad viņam ir sertifikāts 8

Mūzika
2021. gada 27. novembrī 21:01 2021. gada 27. novembrī 21:01
  Jauns.lv
Pēc tam, kad sociālajos tīklos ne vienu vien pārsteidza Vidzemes koncertzāles "Cēsis" reklāma par 4. decembrī gaidāmo pianista Vestarda Šimkus koncertu, koncertzāle nākusi klajā ar paziņojumu, ka koncerts tomēr nenotiks, jo māksliniekam nebūs spēkā esoša sertifikāta.

"Diemžēl 4.decembrī plānotais Vestarda Šimkus koncerts "Amerika" ir atcelts, pamatojoties uz šodien oficiāli saņemto apstiprinājumu no mākslinieka, ka uz koncerta brīdi viņam nebūs spēkā esoša vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, kas nepieciešams pasākumam "zaļajā režīmā"," vēsta Vidzemes koncertzāle "Cēsis".

Sociālajos tīklos iepriekš bija vērojama diskusija, ļaudīm spriežot, ka Šimkus, kurš jau iepriekš izteicies, ka nevakcinēsies, būs vai nu tomēr mainījis savas domas un vakcinējies, vai nu arī pārslimojis vīrusu.

Tagad, kad paziņots, ka koncerts tomēr atcelts, ļaudis prāto, kāpēc pirms tā izziņošanas atbildīgās personas nemaz nenoskaidroja, vai māksliniekam ir nepieciešamais sertifikāts.

Jau iepriekš oktobrī mākslinieks visai skaidri sociālajā vietnē "Facebook" paziņoja, ka nevakcinēsies. "Līdz manām ausīm ir nonākušas tīmekļa anonīmo komentāru labirintos klejojošas baumas, ka es patiesībā pret šo vīrusu esot vakcinējies. Tā nav un nebūs patiesība. Tomēr neesmu arī "antivakseris" (šī dehumanizējošā palama laikam nekad netiks uzskatīta par politnekorektu, vai ne?), jo ar daudzus gadus pārbaudītām vakcīnām esmu potējies pret vīrusiem, kuri ir daudzkārt bīstamāki," rakstīja Šimkus.

Viņš pauda savu viedokli par vakcināciju, norādot, ka "šīs vakcīnas nepasargā no saslimšanas un letāla iznākuma." Mākslinieks norādīja, ka ražotāji atbildību par blaknēm neuzņemoties, un šo vakcīnu klīniskie pētījumi neesot pabeigti, faktiski padarot tās par eksperimentālām.

Citi šobrīd lasa

Neticēsiet! Virkava, Razuma un Martinsone, Ķirsons un Godmanis - viņiem visiem jau 70
Navaļnijs brīdina Rietumus - tie iekrīt Putina izliktās lamatās 5
Laboratorijas “uzkārušās” – rindas veido cilvēki, kuri cenšas apzināti inficēties ar Covid-19, lai nebūtu jāveic balstvakcīna 15
Skatīt visus komentārus