Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Zēnu grupas Ķīnā ir milzīga industrija (Foto: AFP/Scanpix)

13 gadus veca meitene Ķīnā izliekas par puisi, lai iekļūtu mūzikas grupā, bet vēlāk to rūgti nožēlo

Trakā pasaule
14. oktobrī 04:38 2021. gada 14. oktobrī 04:38
  Jauns.lv
Jauna meitene Ķīnā atvainojusies, ka maldinājusi fanus pēc tam, kad centusies iekļūt puišu mūzikas grupā, vēsta "BBC News".

13 gadus veā meitene sacīja, ka meloja par savu dzimumu menedžmenta kompānijai, jo bija "jauna un neapdomīga". Lai gan viņa oficiāli neiekļuva grupā, fani varēja soctīklos vērot, kā viņai sokas mēģinājumos treniņu nometnē.

Daudzus fanus šāda meitenes rīcība pamatīgi uzjautrinājusi un viņi notikušajā neko īpašu nav saskatījuši. Tikmēr pati meitene norādījusi, ka pieņēmusi lēmumu pamest izklaides industriju:

"Es atvainojos visiem, kuri man ticēja. Es apsolu, ka turpmāk neparādīšos nekādās izklaides platformās." "YGN Youth Club" rekrutē tikai jaunus zēnus, lielākoties vecumā no 11 līdz 13 gadiem.

Izaicinājumu pilnais projekts veidots ar mērķi attīstīt pusaudžu dziedāšanas un dejas prasmes, lai pārvērstu viņus par pusaudžu elkiem.

Kompānija, kas organizē šo projektu atzina, ka kļūda notikusi tāpēc, ka pandēmijas laikā noklausīšanās notiek tiešsaistē. Tādas bērnu nometnes kā "YGN Youth Club" ir plaši apmeklētas, jo ģimenes to uzskata par iespēju saviem bērniem kļūt bagātiem un slaveniem.

Piemēram, grupa "TFBoys" 2013. gadā ar 12 un 13 gadus vecajiem dalībniekiem iemantoja milzu slavu. Tomēr jauniešu grupu vadības uzņēmumi dažkārt tiek kritizēti par to, ka ekspluatē bērnus, lai gūtu komerciālu labumu. 

Citi šobrīd lasa

10 patiesības par līgavas meklētāju Lauri Dzelzīti un viņa dzīves sievietēm
Vai šajos Ziemassvētkos ciemoties pie nevakcinētiem radiniekiem un draugiem? Piecu ģimeņu stāsti 3
Bezbailīgs, mērķtiecīgs un nu arī slavens – ieskats Ādažu bāzes runča Bultas "dienesta gaitās" 1
Tēmas: BBC, Ķīna
Pievienot komentāru

Молодая жена оставила Градского на сиделку перед смертью

Шоу продолжается: пропустивший похороны Градского Билан нелепо оправдался