TV
2021. gada 1. septembris, 11:11

Bokseris Zutis derībās nopelnījis 500 eiro, lētticīgai meičai iestāstot, ka ir slepenais aģents

Jauns.lv

Bokseris Kristaps Zutis atzīst, ka ir "sliktais puisis" - viņam pavērušies daudzi ceļi un sanāk teju viss, kam pieķeras, taču privātajā dzīvē iet, kā iet: "Tā nav mana stiprākā puse. Es tajās lietās esmu nepareizs." Pēc sāpīgas pirmās mīlestības arodskolā viņam īsti nav bijušas pastāvīgas attiecības, taču šo gadu laikā sportists bijis uz ne vienu vien randiņu.

Sarunu šovā "Kad viņas satiekas" Zutis atminas, ka viņam pirms kādas cīņas bija iedota "Porsche Panamera", ar kuru vīrietis brauca pakaļ meitenei. Viņai iesēžoties spēkratā, skanējis agresīvs krievu reps: "Skatos, ka meitene mulst no tās mūzikas. Es prasu, ko viņa klausās - kantrī. Sākumā domāju, ka cilvēks pieduras, bet viņa tiešām klausās kantrī mūziku. Ar to arī viss beidzās. Aizvedu pabarot un atvedu mājās."

"Sen, sen atpakaļ man bija arī viens tinderdeits, kurā ar citu meiteni skatījāmies riktīgi interesantu filmu, bet viņa visu laiku vārās. Man tā filma nenormāli interesēja - aizgāju it kā uz tualeti un nopirku biļeti uz nākamo seansu, atstājot viņu. Taču pats trakākais, ko esmu izdarījis, esmu meitenei prasījis benzīntankā ieiet pēc šķiltavām un aizbraucis. Un tas vēl nav viss. Pēc tam es ar čomiem saderēju, ka es varēšu iestāstīt, ka esmu kaut kāds slepenais aģents un man bija jābrauc prom, un vēlreiz aizvest viņu randiņā. Nopelnīju ar to 500 eiro," tā Zutis.

Visu raidījumu "Kad viņas satiekas" skaties otrdienu vakaros televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”.