foto: Publicitātes
Jānis Lūsēns un Kārlis Vērdiņš radījuši jaunu mūziklu "Zvaigznes bērns"
Jānis un Kārlis.
Mūzika
2021. gada 30. augusts, 11:11

Jānis Lūsēns un Kārlis Vērdiņš radījuši jaunu mūziklu "Zvaigznes bērns"

Jauns.lv

Novembra vidū pie skatītājiem dosies jauns mūzikls visai ģimenei – ziemas pasaka "Zvaigznes bērns".

Darbs veidots pēc Oskara Vailda pasakas motīviem kā krāšņs un emocionāls stāsts par cilvēka pieaugšanu un dzīves vērtībām.

Jauno mūziklu veido komponists Jānis Lūsēns, dzejnieks Kārlis Vērdiņš, režisors Mārtiņš Kagainis, horeogrāfe Egija Abaroviča, vokālā pedagoģe Annija Putniņa, bet scenogrāfiju un kostīmus rada mākslinieču apvienība "Grāfienes". Izrādi ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu veido "Producentu grupa 7".

Mūzikla galveno - Zvaigznes bērna - lomu atveidos Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas audzēkņi Patriks Tabaks un Markuss Rūtentāls. Lomās iejutīsies arī Zigfrīds Muktupāvels, Kristīne Zadovska, Uģis Roze, Katrīna Dimanta, Annija Putniņa, Edvards Grieze, Toms Kalderauskis, Emīls Gilučs, Toms Kursītis,  Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas audzēkņi un absolventi, kā arī Jāņa Lūsēna instrumentālā grupa.

Mūzikla "Zvaigznes bērns” pirmizrāde paredzēta 14. novembrī Rīgā, VEF Kultūras pilī. Pēc tam “Zvaigznes bērns” viesosies arī  Latvijas lielākajās koncertzālēs un kultūras centros – Liepājas koncertzālē „Lielais Dzintars” (21.11), Valmieras kultūras centrā (26.11), Latgales vēstniecībā „Gors” (27.11), Vidzemes koncertzālē „Cēsis” (28.11), Ogres kultūras centrā (3.12), Jelgavas kultūras namā (4.12) un Ventspilī, teātra namā „Jūras Vārti” (5.12).