Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karaliene Elizabete II ar mazdēlu princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

 

Karaliene Elizabete II gatava iesūdzēt tiesā princi Hariju un Meganu Mārklu 1

Slavenības
2021. gada 23. augustā 19:15 2021. gada 23. augustā 19:15
  Jauns.lv
Karaliene Elizabete II ilgu laiku nereaģēja uz prinča Harija un Meganas Mārklas publiski izteiktajiem apvainojumiem. Taču izskatās, ka Viņas Majestātes pacietībai ir pienācis gals. Britu laikraksts “The Sun” informē, ka Lielbritānijas valdniece esot nolēmusi mainīt savu taktiku attiecībā pret Saseksas hercogiem.

Nesen kā kļuvis zināms, ka Elizabete II esot gatava sūdzēt tiesā savu mazdēlu. Kā iemesli minēti prinča Harija un Meganas Mārklas neskaitāmie publiskie izteikumi, kuros pāris apsūdz Bekingemas pili. Lielbritānijas karaliene esot vērusies pie savas ģimenes un aicinājusi viņus uzsākt cīņu un plānot juridisku atbildes reakciju, kurā atspēkotu Saseksas hercogu skandalozos apgalvojumus.

Kāda pilij pietuvināta persona norādījusi, ka Elizabete II nedomā pieļaut savā virzienā paustus apmelojumus: “Visam ir robeža, un agrāk vai vēlāk pacietībai pienāk gals. Karalienei un viņas ģimenei uzbrukumu jau bijis pietiekami, tāpēc viņi ir nolīguši advokātu. Harijs un Megana uzzinās un sapratīs, ka atkārtoti uzbrukumi vairs nebūs iespējami.”

Zinātājs arīdzan piebildis, ka Viņas Majestāte gatavojas prinča Harija memuāru izdošanai un  gatavojas nosūtīt juridisku brīdinājumu topošās grāmatas izdevējiem: “Ja grāmatā kāds būs pieminēts un par kaut ko tieši apsūdzēts, tas varētu būt apmelojums, kā arī privātās dzīves tiesību pārkāpums.”

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupantu zaudējumi Ukrainā sasniedz līdz 115 000 nogalināto un ievainoto 22
VIDEO: “Stāvu, domāju – varbūt rīkli pārgriezt?” okupants pamatīgi sasmīdina sievu ar stāstu par ukraiņa nogalināšanu
Aigars Kalvītis ar sievu noslēdz līgumu par mantas šķirtību 7
Pievienot komentāru