Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana Mārkla. (Foto: James Whatling / MEGA / Vida Press)

Zināms patiesais iemesls, kāpēc Megana Mārkla neieradīsies uz prinča Filipa bērēm. Un tā nav grūtniecība 5

Slavenības
15. aprīlī 17:49 2021. gada 15. aprīlī 17:49
  Jauns.lv
Jau aizvadītās nedēļas nogalē princis Harijs ar steidzamu reisu no Losandželosas ieradās Londonā, lai ievērotu valstī noteiktās karantīnas prasības un vēlāk personīgi apmeklētu vectēva prinča Filipa bēres. Kā zināms, Edinburgas hercogs mūžībā devās aizvadītajā piektdienā – 9. aprīlī. Lielbritānijas galvaspilsētā princis ieradās bez savas sievas Meganas Mārklas.

Megana atrāda dēlu Ārčiju viņa vecvecmāmiņai un vecvectētiņam. (Foto: MEGA / Vida Press)

Kā oficiālais iemesls, kāpēc Megana Mārkla nemēroja ceļu uz Londonu, minēti medicīniski apsvērumi. Pēc ārvalstu mediju teiktā ārsti aizlieguši Saseksas hercogienei pēdējos grūtniecības mēnešos doties tik garā pārlidojumā, jo tas varētu kaitēt kā māmiņai, tā bērnam.

Savukārt kāds Meganai tuvs, bet vārdā nenosaukts paziņa, portālam "DailyMail.com" norādījis, ka hercogiene izvelējusies palikt Kalifornijā, jo šādā reizē “nevēlas būt uzmanības centrā”. Ierodoties Londonā, Megana baidījusies kļūt par galveno personu, par kuru rakstītu ziņās, jo sabiedrībā aizvien nerimstas diskusijas par skandalozo interviju, kuru viņa sniedza Oprai Vinfrijai.

Meganas draugi uzsver, ka Saseksas hercogienei ar princi Filipu vienmēr bijusi “īpaša saikne, un viņa viņu dievinājusi”, un neapšaubāmi uzskatītu par godu atvadīties no viņa. Taču par Meganas došanos uz Lielbritāniju iebildusi pat viņas mamma Dorija Reglenda, kura kategoriski aizliedz meitai lidot grūtniecības laikā, un mamma šajā jautājumā ir “nepielūdzama”.

Megana esot dievinājusi vīra vectēvu princi Filipu. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

Tajā pašā laikā Megana ar vieglu sirdi palaidusi vīru pie saviem karaliskajiem radiem, norādot, ka Harijam šī ir arī lieliska izdevības sakārtot attiecības ar brāli princi Viljamu un tēvu princi Čārlzu. “Viņai pašai tāpēc nav obligāti tur būt,” norādījis paziņa.

Runā, ka Harijam ir ieplānota virkne privātu tikšanos ar radiniekiem. Iespējams, viņš tomēr pacentīsies salīgt mieru ar visiem un atvainosies par skarbajiem publiskajiem paziņojumiem.

Citi šobrīd lasa

Publicē FOTO ar pasauli pārsteigušo māmiņu, kura gaidīja septiņus bērnus, bet dzemdēja deviņus
Skolēns par šaušanu Kazaņas vidusskolā: "Mēs ieslēdzāmies, bet tad atskanēja sprādziens" 4
IDB pret Krapsi sācis vēl vienu kriminālprocesu; jūtoties "morāli un fiziski sagrauts" 11
Skatīt visus komentārus

Погибшая в Казани учительница была настоящей красавицей. Она закрыла собой ребенка

"Он совершал попытку суицида в метро": Геннадий Хазанов рассказал о своем "нездоровом" брате