Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: 30 minūšu diskotēka par 66 eiro? Jā, jo ir taču pandēmija

Mūzika
18. februārī 08:21 2021. gada 18. februārī 08:21
  Jauns.lv
Neapšaubāmi, Covid-19 pandēmija atstājusi savu nospiedumu izklaides nozarē, un šogad izpalicis ierastais Reinzemes karnevāls. Tomēr viss vēl nav zaudēts – vācietis Ralfs Nūns brauc pie iedzīvotājiem ar diskotēku uz riteņiem.

"Neparasti laiki liek meklēt neparastus risinājumus," saka diskžokejs ar 30 gadu pieredzi. Viņš atskārtis, ka viņa mājas pagalmā jau gadu stāv nelietots mikroautobuss un pārvērtis to par diskotēku uz riteņiem. Tādā veidā iedzīvotājiem piedāvājot izklaides iespēju ar piegādi pie pašām mājas durvīm.

"Tas ir tieši tas, kas bija nepieciešams," saka vietējie iedzīvotāji, kurus diskžokejs Nūns apciemojis. Šāds prieks gan nav visai lēts - 66 eiro par 30 minūšu ballīti, tomēr dīdžeja pasākumu grafiks jau esot pilns turpmākajām pāris nedēļām.

"Ir neliels lampu drudzis, jo ballīti nodrošinu es viens pats, tomēr tas nav sarežģīts pienākums, jo cilvēki ir burtiski izslāpuši pēc kaut kādas izklaides," atzīst Nūns.

Viņš arī norāda, ka šāda veida izklaide notiek, ievērojot visus piesardzības pasākumus, lai izvairītos no saslimšanas ar Covid-19.

Uzzini to, ko ir vērts zināt! Pievienojies!
Pievienojies Jauns.lv Instagram
Pievienojies Jauns.lv Telegram

Citi šobrīd lasa

Egons Dombrovskis par teātri, Minesotu un lauku mājām: "Viss tā dabiski salikās - piedzima mana meita"
Dumpis uz pandēmijas kuģa: valsts galvenais infektologs par "gudro" Eiropu, vakcīnām un gaidāmo saslimšanas mazināšanos 11
Kurš būs "jaunais Meroni"? Uz Lemberga arestētās mantas pārvaldīšanu pieteikušies četri pretendenti
Tēmas: Covid-19, Vācija
Pievienot komentāru

Хочет стать королевой и мстит: раскрыты планы герцогини Меган на престол

Едят жир и худеют: звезды, которые выбрали кетодиету - и не прогадали