Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kristenu Stjuarti pirnceses Diānas lomai apstiprināja aizvadītā gada vasarā. Daudzi šaubījās, vai viņa būs tam piemērota... (Foto: ddp/abaca press/ Vida Press)

Kristena Stjuarte kļuvusi par precīzu princeses Diānas kopiju

Slavenības
29. janvārī 06:07 2021. gada 29. janvārī 06:07
  Jauns.lv
2020. gada jūnijā aktrisi Kristenu Stjuarti, kuru vislabāk pazīstam pēc vampīru sāgas “Krēsla” (“Twilight”), apstipināja princeses Diānas lomai režisora Pablo Laraina veidotajā ekranizējumā “Spensere” (“Spencer”).

Režisors paskaidrojis, ka viņa izvēle apstājusies pie sāgas “Krēsla” aktrises, jo viņa esot ideāli atbilstošs tipāžs šai lomai un prot kadrā parādīt visu emociju spektru. “Kristena spēj būt ļoti dažāda. Viņa var būt ļoti noslēpumaina un ļoti trausla, bet beigu beigās arī ļoti stipra, un tieši tas mums ir vajadzīgs,” paskaidrojis Pablo Larains. Pērn daudzi vēl šaubījās, vai pazīstamā dumpiniece, turklāt vēl amerikāniete, spēs nospēlēt izsmalcināto lēdiju Dī.

Tagad, kad internetā parādījušās pirmās fotogrāfijas no filmēšanas laukuma, no agrāk izteiktajām šaubām vairs nav ne miņas. Pārsteidzošā kārtā Kristena Stjuarte patiešām ir ļoti līdzīga princesei Diānai.

“Esmu patīkami pārsteigta”, “Neticami! Pirmajā brīdī padomāju, ka tā patiešām ir lēdija Dī”, “Daudzsološi”, “Nekad nedomāju, ka viņas ir tik līdzīgas”, “Līdzība ir pārsteidzoša” – sajūsminājās interneta lietotāji.

Pablo Laraina filma atspoguļos notikumus deviņdesmito gadu sākumā, kad princese Diāna pieņēma lēmumu šķirt laulību ar Čārlzu. “Mani vienmēr ir interesējusi un apbūrusi karaliskā ģimene, viņu kultūra. Mēs nolēmām izstāstīt stāstu par personību, par to, kā sieviete nolemj nekļūt par karalieni.”

“Diāna ir sieviete, kura filmas gaitā saprot, ka atkal vēlas būt tāda, kāda pirms iepazīšanās ar Čārlzu. Filma stāstīs par princeses sevis meklējumiem. Par to, ka viņai, iespējams, pats svarīgākais bija palikt pašai. Tāpēc filmai dots nosaukums “Spensere” – tas ir Diānas uzvārds pirms laulībām ar Čārlzu,” – precizējis režisors.

Citi šobrīd lasa

Kāpēc princis Harijs nepalika Anglijā uz vecmāmiņas 95. dzimšanas dienu
Zaudējums pēc zaudējuma: prinča Filipa bēru dienā miris tuvs karalienes draugs
Viltus Navaļnija līdzgaitnieks apmuļķojis arī Kolu un viņa Baltijas kolēģus. Deputāts skaidro, kā tas varēja notikt 1
Pievienot komentāru

Брэдли Купер устроил модную съемку Ирине Шейк вместе с их дочерью

Круги под глазами и потухший взгляд: поклонники обеспокоены видом 61-летней Надежды Кадышевой