Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana Mārkla. (Foto: action press/ Vida Press)

Hercogiene Megana atteikusies no iespējas kļūt par Lielbritānijas pilsoni

Slavenības
13. janvārī 06:16 2021. gada 13. janvārī 06:16
  Jauns.lv
Saseksas hercogiene Megana (39) tuvākajā laikā nevarēs saņemt britu pasi. Prinča Harija (36) dzīvesbiedre zaudējusi iespēju saņemt vēl vienu pilsonību.

Bijusī amerikāņu aktrise ar princeses Diānas jaunāko dēlu princi Hariju apprecējās 2018. gada maijā.

Svinības notika Vindzoras pilī. Saseksas hercogiene rēķinājās ar Lielbritānijas pilsonību, taču šī mērķa īstenošanai viņai valstī vajadzēja nodzīvot trīs gadus. Tikai pēc šāda laika perioda Megana varēja cerēt uz pilsonību, iesniedzot visus nepieciešamos dokumentus Lielbritānijas pilsonības pieprasīšanai.

Turklāt Kensingtonas pils apstiprināja, ka hercogiene patiešām gatavojas iesniegt nepieciešamo dokumentu paketi. Hercogienei kā prinča sievai nebija paredzētas nekādas priekšrocības vai atlaides. Pilsonības iegūšanas procedūrai vajadzēja notikt tādos pat apstākļos, kā jebkuram citam, - vēstīja izdevums “Daily Mail”.

Taču Megana un Harijs aizvadītā gada sākumā nāca klajā ar sensacionālo paziņojumu, ka vēlas atteikties no karalisko pienākumu pildīšanas un sākt jaunu dzīvi, vienlaikus nodrošinot paši sev finansiālu neatkarību no karaļnama.

Megana uz dzīvi Londonā pārcēlās 2017. gada 21. novembrī. Attiecīgi pieteikties Lielbritānijas pilsonības iegūšanai viņa varēja 2020. gada 21. novembrī. Prasīto trīs gadu laikā britu pilsonības tīkotājam ir pieļauts atrasties ārpus Lielbritānijas ne vairāk kā 270 dienu. Megana šo prasību neizpildīja.

Saseksas hercogiene Apvienotās Karalistes teritoriju pameta aizvadītā gada pavasarī, paspējot pārcelties no Kanādas uz ASV vēl pirms robežu slēgšanas izsludinātās koronavīrusa karantīnas dēļ. Tagad Lielbritānijā atkal ir izsludināta karantīna un laulātais pāris nevar atgriezties prinča Harija dzimtenē. Ir pavisam skaidrs, ka tuvākajā laikā Meganai nebūs lemts iegūt sava vīra dzimtās zemes pilsonību.

Citi šobrīd lasa

Zēns, kas negribēja būt pieaudzis - pirms desmit gadiem no šīs pasaules šķīrās Mārtiņš Freimanis 5
Krievijā uz ielas nogalināts 21 gadu vecs futbolists 2
VIDEO: sieviete BBC tiešraidē šokē skatītājus ar grāmatu plauktā aizmirstu objektu 4
Pievienot komentāru

Горько! Памела Андерсон вышла замуж в шестой раз

Лебедь на привязи: Бритни Спирс испугала фанатов зловещим намеком