Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Pirms uzzināju, aplaidu vēl pāris cilvēkus" - ar Covid-19 inficējies mūziķis Jānis Aišpurs
Instagram @jankabanka

"Pirms uzzināju, aplaidu vēl pāris cilvēkus" - ar Covid-19 inficējies mūziķis Jānis Aišpurs 4

Slavenības
2020. gada 26. novembrī 23:04 2020. gada 26. novembrī 23:04
  Jauns.lv
Ar jauno koronavīrusu Covid-19 inficējies mūziķis Jānis Aišpurs, tā sociālajā vietnē "Instagram" vēsta pats mākslinieks.

"Man ir ziņa. Es arī esmu pieskaitāms pie Covid-19 statistikas. Tas notika pirms pāris dienām pavisam nemanāmi, strādājot studijā ar draugiem pie dziesmas. Viens no viņiem izrādījās Covid pozitīvs, līdz ar to mēs visi, kas tajā dienā bijām studijā, esam slimi. 

Foto: Instagram @jankabanka

Pirms es uzzināju, ka esmu Covid pozitīvs, es aplaidu vēl pāris cilvēkus. Tieši tik vienkārši tas notiek. Tāpēc esam atbildīgi - lietojam maskas, mazgājam rokas, ievērojam distanci, lieku reizi neejam uz sabiedriskām vietām, jo tikai no mūsu rīcības ir atkarīgs tas, cik ātrā laikā mēs tiksim galā ar šīs slimības izplatību. "

Vēstījumu Aišpurs publikai nodod īsajos "Instagram" video stāstos, kuros vienlaikus arī redzams, kā viņš klepo. To viņš arī komentē, norādot, ka tās ir blaknes. 

Foto: Instagram @jankabanka

Jau ziņots, ka ar Covid-19 saslimis arī mūziķis Arnis Račinskis. Latvijas Televīzijas raidījumam "Panorāma" viņš teic, ka arī viņš saslimis ierakstu studijā kopā ar vēl 6 cilvēkiem. 

Citi šobrīd lasa

Viņķele: pabalsti ir smieklīgi - tie neļauj ne nomirt, ne izdzīvot 17
Pēc skandalozā sižeta, kā Ogres policijas vadība pati neievēro ierobežojumus, no amata atstādina policijas priekšnieku un vietnieku 5
VIDEO: Indijā deg pasaules lielākā vakcīnu ražotāja ēka 5
Skatīt visus komentārus

Внучка Ротару показала совместные фото с бойфрендом-миллионером из списка Forbes

«Аморальная семья уродует особняк!»: Виктория и Дэвид Бэкхем разозлили британцев