Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rūnija Mara un Hoakins Fīnikss pērn "Oskara" balvu pasniegšanas ceremonijā. (Foto: ddp/INTERTOPICS/Photoshot / Vida Press)

45 gadu vecumā par tēvu kļuvis "oskarotais" Hoakins Fīnikss - dēlu nosauc sava mirušā brāļa vārdā

Mūzika
2020. gada 30. septembrī 12:48 2020. gada 30. septembrī 12:48
  Jauns.lv
45 gadu vecumā par tēvu kļuvis Hoakins Fīnikss, kas pērn par izcilo tēlojumu filmā "Džokers" saņēma "Oskara" balvu kā gada labākais aktieris.

Fīniksa un viņa līgavas un kolēģes Rūnijas Maras ģimenē pirmdzimtais pasaulē nācis šomēnes. Un puikam dots vārds Rivers - par godu talantīgajam Fīniksa brālim, kas pēc narkotiku pārdozēšanas viņsaulē aizgāja 1993. gadā 23 gadu vecumā.

Par to, ka Hoakins kļuvis par tēvu, Cīrihes filmu festivālā no skatuves paziņoja režisors Viktors Kosakovskis. Reklamējot filmu "Gunda", kuras producents ir Hoakins Fīnikss, režisors visiem atvainojās, ka slavenais aktieris pats nav ieradies un skaidroja, kāpēc tā: "Viņš tikko kļuvis par tēvu, starp citu, viņa vārds ir... Jauks puika, Rivers vārdā, tāpēc viņš nevar tagad reklamēt šo filmu."

Hoakins un Rūnija iepazinās 2013. gada filmas "Her" uzņemšanas laikā, bet satuvinājās 2016. gada nogalē. Pērnvasar parādījās ziņas, ka aktieris savu kolēģi ir bildinājis.

Citi šobrīd lasa

"Nāves slazds vadības stulbuma dēļ". Pansionātā, kur vilcinājās ar vakcinēšanos, ar Covid-19 saslimst un mirst sirmgalvis 4
Skaudrā bērnība, garīgā saslimšana un nāve: kāda bija prinča Filipa dzīve?
Ūdens satiksme Rīgā pagaidām uz sēkļa: vai sapnis par moderniem prāmjiem Daugavā jau atmests? 2
Pievienot komentāru

Звезда фильмов для взрослых Райли Рид выходит замуж за паркуриста из Латвии

Софи Лорен: главные мужчины в жизни 86-летней актрисы