Mūzika
2020. gada 28. septembris, 11:31

"Carnival Youth" izdod leģendāro Raimonda Paula “Ances romanci” un uzsāk koncertsēriju "Naivais ku-kū"

Jauns.lv

Pašmāju mūzikas grupa "Carnival Youth", kura šonedēļ uzsāk koncertsēriju "Naivais ku-kū", piedāvā klausītāju vērtējumam savu versiju Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesmai “Ances romance”, kura atrodama filmas “Klāvs - Mārtiņa dēls” skaņu celiņā.

Kā atceras "Carnival Youth" dalībnieks Roberts Vanags: “Kad sākām atlasīt repertuāru šai koncertprogrammai, jautājām saviem draugiem un radiem, kuras ir viņu mīļākās latviešu kino dziesmas. Mana mamma īpaši izcēla vienu kā savu mīļāko - Raimonda Paula “Ances romanci” no filmas “Klāvs -  Mārtiņa dēls”. Šo filmu neviens no mums toreiz nebija redzējis, taču emocionālā dziesma kaut kur pa ausu galam, bija dzirdēta. Tagad ir dzimusi jauna aranžija šai dziesmai  - enerģiskā ampluā. Dziesmas vēstījums ir ļoti melanholisks - pieredzētā skaistā mīlestība, kā viss šajā pasaulē, nav mūžīga. Pēc saldi ziedošās vasaras pienāk rudens un “nu lapas krīt kā asaras”, tā dziedāja galvenās lomas atveidotāja Elza Radziņa.”

Dziesmas “Ances romance”  ierakstu “Carnival Youth izpildījumā producējis Gatis Zaķis un tas ir tapis ar “LaIPA” stipendijas finansēju.

“Carnival Youth” dziesmas versijai radīts arī teksta video, kurā ar visu autoru svētību redzami kadri no režisora Oļģerta Dunkera filmas “Klāvs -  Mārtiņa dēls”. Pie teksta video strādāja kompānijas “Creators 22” radošā komanda un tā veidošanā tika izmantoti Latvijas Nacionālā arhīva Latvijas Valsts kinofotofonodokumenta arhīva dokumenti.

"Carnival Youth" latviešu kinomūzikas koncerts "Naivais ku-kū"

Mūzikas grupa "Carnival Youth" 20.jūnijā Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” ar diviem izpārdotiem koncertiem sniedza pirmo ieskatu savā latviešu kinomūzikas“Naivais ku-kū” ...

gallery icon
38

29. septembrī ar  koncertu Ādažos sāksies latviešu kinomūzikas koncertsērija "Naivais ku-kū”, kuras ietvaros “Carnival Youth” uzstāsies arī Smiltenē, Gulbenē, Siguldā, Rīgā, Kuldīgā, Bauskā, Rēzeknē, Alūksnē, Talsos, Liepājā un Ventspilī. Koncertu programmu veidos par klasiku kļuvušo filmu spilgtākās skaņu celiņu pērles – no Imanta Kalniņa šedevriem un Raimonda Paula nemirstīgajām himnām līdz kādam mūsdienu mūziķu darbam.

Grupas "Carnival Youth" koncerts "Hanzas peronā"

Sestdien, 23. novembrī,"Hanzas peronā" savu koncertu aizvadīja populārā grupa "Carnival Youth". Rīgas koncertā piedalījās arī īpašā viešņa - 17 gadus ...

gallery icon
125