Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Dziedātāja Samanta Tīna atkal brīva meitene

Slavenības
24. septembrī 05:12 2020. gada 24. septembrī 05:12
  Juris Vaidakovs | Žurnāls "Kas Jauns"
Dziedātāja Samanta Tīna (31) vairs nav kopā ar Nauri Liepiņu - pēc vairāk nekā sešu gadu draudzības abi pašķīrušies, raksta žurnāls "Kas Jauns".

Pagājušajā nedēļā notika Samantas Tīnas jaunās dziesmas "Mēs vairs nē" videoklipa prezentācija. Un tā norisinājās "Panorama Plaza" telpās – tieši uz šo augstceltni dzīvot šobrīd ir pārcēlusies dziedātāja. Viņa vairs nemitinās Mārupē kopā ar ilggadējo draugu Nauri Liepiņu, ar kuru satuvinājās pirms vairāk nekā sešiem gadiem. “Jā, esam pašķīrušies. Taču šobrīd strādājam pie savām attiecībām, regulāri satiekamies,” žurnālam "Kas Jauns" apstiprinājusi Samanta Tīna, kura gan šovasar noliedza, ka attiecībās iestājusies krīze.

Samanta un Nauris pirms trim gadiem. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Tagad Samanta mitinās tajā pašā augstceltnē, kur jau vairākus gadus dzīvo Lauris Reiniks. Samanta Tīna gan atzīst, ka viņai piedāvāts pārcelties uz Lietuvu, taču viņa atteikusies. “Lietuva man ir ļoti, ļoti mīļa. Jā, Lietuvā esmu populāra dziedātāja, mani tur aicina uz šoviem, koncertturnejām, uz bērnu un jauniešu nometnēm aicina kā mentoru, man tur ir daudz draugu. Esmu pat deklarējusies Lietuvā. Nesen man lietuviešu draugi izteicās, lai pārceļos dzīvot uz Lietuvu – kāda starpība, vai reizi nedēļā braucu uz Lietuvu vai uz Latviju? Bet nē! Mājas ir un paliek mājas. Un Latvija ir manas mājas!” uzsver Samanta Tīna.

Saistītās ziņas

FOTO: Samanta Tīna prezentē savu jauno dziesmu "Mēs vairs nē"
Samantas Tīnas dzīvesbiedrs, izrādās, ar viņas auto pa Latvijas ceļiem nemaz nedrīkst braukt 2
Samanta Tīna atklāj piecus noslēpumus par sevi: runā arī par plastiskajām operācijām
Nesen man lietuviešu draugi izteicās, lai pārceļos dzīvot uz Lietuvu – kāda starpība, vai reizi nedēļā braucu uz Lietuvu vai uz Latviju? Bet nē! Mājas ir un paliek mājas. Un Latvija ir manas mājas!” uzsver Samanta Tīna. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Citas interesantākās ziņas un notikumus skatiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēlas numurā!

Citi šobrīd lasa

Latvijas skolēnu vidū izplatās jauna sērga; pīpē pat 9 gadus veci bērni 1
Otrdien Latvijā 251 jauns Covid-19 gadījums 7
VIDEO: satrakojies kaķis uzbrūk sunim un viņa saimniekam. Vīrietis paliek pat bez biksēm

«Цена не смутила»: Ефремов доставил сокамерникам удовольствие

"Я не мог его видеть": муж Анны Седоковой рассказал о сыне от первого брака