Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana Mārkla un princis Harijs. (Foto: action press/ Vida Press)

Princim Harijam un Meganai Mārklai esot plāni atgriezties Anglijā. Uzzini, kāpēc!

Slavenības
22. augustā 06:16 2020. gada 22. augustā 06:16
  Jauns.lv
Britiem vēl izdosies sastapt princi Hariju un Meganu Mārklu "dzīvajā”. Vismaz tā apgalvo jaunās, par bestselleru kļuvušās, biogrāfiskās grāmatas "Meklējot brīvību” ("Finding Freedom”) autori Omids Skobijs un Kerolaina Durnada. Tā viņiem apliecinājies kāds no pārim tuviem draugiem.

Kā apgalvo Skobijs, kurš, gatavojot grāmatu, intervējis vairāk nekā simts Saseksas hercogu draugu un paziņu, Harijs un Megana nevar neatgriezties Lielbritānijā. Tur palikuši daudzi labdarības fondi un organizācijas, rūpes par kuriem personīgi uzņēmies karalienes mazdēls un viņa laulātā draudzene.

Turklāt princis cer, ka ar laiku viņam izdosies atjaunot attiecības ar visiem saviem radiniekiem, kas sabojājās pēc tam, kad abi ar Meganu pieņēma lēmumu pamest karalisko ģimeni. Pēc prinča un hercogienes draugu domām abi noteikti atgriezīsies Lielbritānijā - kā privātu nodomu, tā darba motīvu vadīti.

Tiesa, maz ticams, ka tas notiks tuvākajā laikā – koronavīrusa pandēmijas noteikto ierobežojumu dēļ. Taču, kad tie beigsies, Megana ar Hariju, kas vienmēr mīlējuši ceļot, kā apliecina Skobijs, sāks atkal apbraukāt pasauli un, protams, nemetīs līkumu arī Lielbritānijai.

Saistītās ziņas

Atklājies, kāpēc kalpotājas smejas hercogienei Meganai aiz muguras 5
Kļuvis zināms, kāpēc Megana Mārkla izšķīrās no pirmā vīra 4
Pēc aiziešanas no karaļnama Meganu Mārklu vairs neiekļauj pasaules ietekmīgāko sieviešu sarakstā 1

Omida Skobija un līdzautores Kerolainas Durandas sarakstītā grāmata jau raisījusi ne vienu vien skandālu. Tajā no Meganas draugu puses, un daudzi uzskata, ka arī no Meganas pašas, izvirzīti nopietni apvainojumi pret daudziem karaliskās ģimenes pārstāvjiem.

Karalienes Elizabetes II radiniekus vaino tajā, ka viņi absolūti nav aizstāvējuši Meganu un nav ļāvuši arī hercogienei pašai aizstāvēties pret pārmetumiem, kas izteikti viņas virzienā. Turklāt grāmatā pausts viedoklis, ka britu karaļnamā valdījusi tik nedraudzīga atmosfēra pret Meganu, ka tas arīdzan kalpojis par vienu no iemesliem, kāpēc Saseksi pieņēmuši lēmumu kopā ar dēlu Ārčiju aizbraukt no karalistes.

Citi šobrīd lasa

Atklātībā nonācis Galkina un Pugačovas bērnu surogātmātes vārds 1
Visvairāk uztrauc situācija Rīgā, saka Perevoščikovs un uzskata: ierobežojumi jāpastiprina 14
Ģimenei nepaspējot tikt līdz nodaļai, blakus Rīgas Dzemdību namam piedzimis puisītis 2
Pievienot komentāru

Стал известен список претензий Меган к королевской семье

Сама на себя не похожа: Орбакайте не узнали в гостях у Пугачевой