Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana Mārkla savās jaunajās mājās Santabarbarā video konferences laikā. Zinātāji teic, ka tas ir tikai laika jautājums, kad šādi darbinieki tiks atlaisti no ieņemamā amata. (Foto: ddpimages/FP/The 19th / Vida Press)

Atklājies, kāpēc kalpotājas smejas hercogienei Meganai aiz muguras 5

Slavenības
21. augustā 06:20 2020. gada 21. augustā 06:20
  Jauns.lv
Šobrīd princis Harijs un Megana Mārkla dzīvo greznā savrupnamā Santabarbarā. Māja bijušajiem britu karaļnama pārstāvjiem izmaksājusi 14,6 miljonus ASV dolāru. Laulātais pāris iegādājies sev īpašumu, ko greznībā varētu pielīdzināt pilij. Tajā ir deviņas guļamistabas, 16 istabas, krāšņas vannasistabas, bibliotēka, vīna pagrabs, spēļu istaba, divi viesu namiņi, un, protams, arī pieejams plašs apkalpojošais personāls.

Kā ziņo britu izdevums „Express”, kalpotājas nav sajūsmā par savu darba devēju Meganu. Klīst runas, ka darbinieces izsmej hercogieni par viņas „britu akcentu”.

Ainu, kurā hercogiena mēģina runāt ar britu akcentu netrūkst portālā "Youtube":

Kalpones nespējot valdīt smieklus, kad Megana cenšoties izlikties par īstu anglieti. Atgādināsim, ka prinča Harija sieva ir dzimusi un uzaugusi Losandželosā.

Viņas tēvs ir īrs, bet mamma – afroamerikāniete. Saseksas hercogiene cenšas stiepti izrunāt patskaņus, taču no viņas mutes tas izklausās nedaudz smieklīgi. Mājkalpotāji iesākuši izzobot viņas runas manieri, Meganai pašai to nedzirdot.

Tā vien šķiet, kad prinča Harija sieva uzzinās par šādu attieksmi pret sevi, apkalpojošo personālu mājā nomainīs. Taču, kad tas notiks, pagaidām vēl nav zināms.

Citi šobrīd lasa

Ģimenei nepaspējot tikt līdz nodaļai, blakus Rīgas Dzemdību namam piedzimis puisītis 2
Brīvdienās Rīgā ielidos atpūtnieki no Kipras, kur situācija pasliktinājās tā, ka tagad jāievēro pašizolācija 12
Zvērīga kautiņa laikā Tukumā nosit invalīdu 4
Skatīt visus komentārus

Стал известен список претензий Меган к королевской семье

Сама на себя не похожа: Орбакайте не узнали в гостях у Пугачевой