foto: Publicitātes
Andris Ērglis ar jaunu dziesmu aicina apstādināt laiku un tvert vasarīgos mirkļus
"Dziesma ir par pašu galveno dzīvē - mīlestību un skaisto mirkļu tveršanu", saka mūzikas autors Andris Ērglis.
Mūzika
2020. gada 20. jūlijs, 12:55

Andris Ērglis ar jaunu dziesmu aicina apstādināt laiku un tvert vasarīgos mirkļus

Jauns.lv

Dziedātājs Andris Ērglis nodod saviem klausītājiem jaunāko dziesmu "Vējiem līdzi". Mūzikas autors un ieraksta producents ir pats Andris, vārdus sarakstījis un arī dziesmas ierakstā piedalījies dziedātājs Mārtiņš Ruskis.

"Šis sarežģītais laiks atļāva nedaudz atvilkt elpu no aktīvās koncertēšanas un smelties iedvesmu jaunos darbos. Arvien biežāk sāku skatīties nedaudz citā virzienā, meklējot savā daiļradē jaunas krāsas un temperamentu. Dziesmu radīju tieši šim laikam - kā pozitīvu vēstījumu un reizē atgādinājumu mums katram novērtēt to, kas ir dots, kaut uz sekundi apstādināt laiku un ar rotaļīgu vieglumu pabaudīt šo saulaino vasaru.

"Dziesma ir par pašu galveno dzīvē - mīlestību un skaisto mirkļu tveršanu", saka mūzikas autors Andris Ērglis.

"Andrim reiz ieminējos, ka brīvajos brīžos rakstu dzeju. Tā nu viņš man vienā dienā piezvana un saka "man te ir viena forša melodija, varbūt Tev ir kāds dzejolis"? Manas rakstītās dzejoļa rindas lieliski saderēja ar Andra sacerēto mūziku un kopā mums izdevās radīt pareizo noskaņu", savās domās dalās Mārtiņš.

Andris saka lielu paldies visiem mūziķiem par dalību dziesmas tapšanā. Paldies arī manam amata brālim Miķelim Vītem par atļauju studijas bungu deldēšanā.

Dziesmas ierakstā piedalījās Andris Ērglis (balss solo un piebalsis), Dināra Rudāne (piebalsis), Mārtiņš Ruskis (piebalsis), reperis BĒRZS. Instrumentālais pavadījums Ēriks Upenieks (ģitāra), Jānis Rubiks (bass), Andris Ērglis (sitamie instrumenti), Kristaps Krievkalns (taustiņinstrumenti un skaņas apstrāde), Armands Treilihs (skaņas apstrāde).

Ieraksta producents Andris Ērglis un Kristaps Krievkalns.