Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press

Hercogiene Megana tiesā izvirza nopietnu apsūdzību pret karalisko ģimeni 11

Slavenības
3. jūlijā 13:45 2020. gada 3. jūlijā 13:45
  Jauns.lv
Tiesas procesā, kuru pret populāru britu izdevumu uzsākuši šobrīd Kalifornijā dzīvojošies Saseksas hercogi, parādījies pavisam negaidīts pavērsiens. Ja sākotnēji hercogiene Megana izvirzīja apsūdzību pret “Mail on Sunday”, tad jaunajos dokumentos, ko advokāti piestādījuši tiesai, viņa jau izteikusi pārmetumus karaliskajai ģimenei.

Prinča Harija sievas jaunajā oficiālajā iesniegumā teikts - hercogiene uzskata karalisko ģimeni atbildīgu par to, ka viņu nepasargāja no preses uzbrukumiem. Turklāt Megana apgalvo, ka pēc karalienes pavēles piespiests klusēt arī viņas draugiem, neļaujot tiem nostāties hercogienes pusē un atbalstīt. Tā visa rezultātā nodarīts liels kaitējums viņas garīgajai veselībai, apgalvo Megana.

“Draugi nekad iepriekš nebija viņu redzējuši tādā stāvoklī un bija ļoti noraizējušies par viņas veselību. Pat tad, kad viņa bija stāvoklī un gaidīja Ārčiju, karaliskā ģimene nedarīja neko, lai viņu pasargātu, un neļāva arī draugiem viņu publiski aizstāvēt,” norādīts iesniegumā.

Kā apgalvots tiesas dokumentos, Meganas draugiem beigu beigās neatlika nekas cits, kā aizstāvēt hercogieni no “anonīmo paziņu pozīcijas”. Slavenību žurnālā “People” ievietotā šāda publikācija radīja lielu ažiotāžu. Kā tagad kļuvis zināms, pieci no draugiem, kas labi pazīst Meganu, par spīti visiem aizliegumiem nolēma viņu aizstāvēt vienīgajā veidā, kādā tas iespējams.

Lai gan šo draugu vārdi līdz pat šai dienai netiek publiski atklāti, zināms, ka viena bijusi sena Meganas draudzene, viena kolēģe no aktrises karjeras gadiem, kāda paziņa no Losandželosas, vēl kāda aktrise un vēl kāda paziņa. Megana pati apzvēr, ka viņai ar šo materiālu nav ne mazākā sakara, un viņa nekādā gadījumā nevienu nav lūgusi vainot kādu no sava vīra radiniekiem.

Kas attiecas uz izdevumu, kuru tiesā iesūdzējusi Megana, tad tā pārstāvji neatlaidīgi pastāv uz savu taisnību, ka nav izdarījuši nekā pretlikumīga. Kā norādījis “Mail on Sunday” advokāts, izdevums tikai citējis daļu vēstules, kuru hercogiene bija rakstījusi savam tēvam. Viņi citātā nav mainījuši ne rindiņas!

Tieši šī privātās sarakstes publiskošana bija par iemeslu tam, kāpēc Saseksas hercogi mediju iesūdzēja tiesā.

Savukārt vēstule izdevuma rīcībā esot nonākusi godīgā ceļā: to žurnālistiem iedevis pats Meganas tēvs, kuram tā adresēta. Ja hercogienei nepatīkot, kādā gaismā viņa atspoguļota publikācijā, tad tajā neesot neviena cita vainas, kā tikai Meganas pašas. Kā šī situācija risināsies tālāk, rādīs tikai laiks.

Citi šobrīd lasa

Ķermeņa 8 brīdinājuma signāli pirms sirdslēkmes. Kā tos atpazīt? 1
Notiekošais Baltkrievijā ārpus kontroles: OMON brutāli sagūsta nepilngadīgu bērnu, policisti spārda žurnālistus 4
Pazīstamais astrologs Pāvels Globa septembrī prognozē lielas pārmaiņas
Skatīt visus komentārus

Хакера из России обвинили в краже «постыдных» фото Меган и Гарри

8-летняя внучка Пугачевой дебютировала в качестве певицы