Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Olga Dreģe visu "Limuzīnā" nopelnīto naudu "izmetusi ārā" - kožu dēļ 3

Slavenības
28. jūnijā 04:25 2020. gada 28. jūnijā 04:25
  Žurnāls "Kas Jauns"
Viena no amizantākajām ainām filmā "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" ir, kā Olgas Dreģes atveidotā Dagnija griež Ērika (Ulda Dumpja) kreklu, greizsirdībā kliegdama: „Šito es tev uz sud-rab-kā-zām”...

Olga Dreģe atminas, ka viņai, lauku cilvēkam, kas lielu mūža daļu no lupatiņām šuvusi sev drēbes, sagriezt jaunu kreklu licies kaut kā pretdabiski un neorganiski. Tomēr grieza, un izdevās tik pārliecinoši, ka vēl nesen aktrise uzaicināta šīs prasmes nodemonstrēt īpašā pasākumā.

"Pirms dažiem gadiem farmaceiti rīkoja kaut kādu savu tikšanos, un man bija jāiet pamācīt viņus griezt iesaiņotus kreklus. Viņi bija sapirkuši ārkārtīgi daudz to kreklu, visiem izdalījuši un rīkoja sacensības, kas labāk sagriezīs. Es kā konsultante biju pieaicināta, man bija jāstāsta, kas ir vajadzīgs, lai labāk sagrieztu kreklu. Teicu: pirmām kārtām šausmīgi jāmīl savs vīrs un jābūt greizsirdīgai. Tad tās sagrieztās kreklu lanckas viņi deva tām farmaceitu sievām līdzi par piemiņu,” žurnālam "Kas Jauns" pastāstījusi Olga Dreģe, atklādama vēl kādu interesantu faktu: "Par "Limuzīna" algu no kaut kādiem blēžiem „no rokas” nopirku sev dubļonku – nu tādu aitādas kažoku. Aizbraucu uz Maskavu, tik cēli gāju, izšūtu apkakli. Drīz izrādījās, ka tas kažoks pilns ar kodēm... Tā arī izmetu to visu "Limuzīna" naudu ārā!”

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" dubultnumurā!

Citi šobrīd lasa

Atbrauc atpūsties no Covid-19? Cilvēkus Rīgā un Pierīgā biedē lielais skaits automašīnu ar Krievijas numurzīmēm 1
VIDEO: Sibīrijā tūriste selfija dēļ nokrīt no 50 metrus augstas klints un iet bojā 4
Vīrietis "Facebook" tiešraidē izdara pašnāvību un to noskatās vismaz 400 cilvēku
Tēmas: Olga Dreģe
Skatīt visus komentārus

Бывшая лучшая подруга герцогини Меган пообещала свести с ней счеты

Максим Галкин показал, как выглядит SPA-центр в их с Аллой Пугачевой замке