Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Viena seko otrai: hercogiene Ketrīna zaudē jau nākamo draudzeni galmā
Kembridžas hercogiene Ketrīna. (Foto: Mirrorpix / Vida Press)

Viena seko otrai: hercogiene Ketrīna zaudē jau nākamo draudzeni galmā 4

Slavenības
2020. gada 7. martā 07:02 2020. gada 7. martā 07:02
  Jauns.lv
Kembridžas hercogiene Ketrīna (38) vienmēr rūpīgi ievēro karalisko protokolu, lai kādu dzīves jomu tas skartu. Prinča Viljama laulātā draudzene ne tikai uzmanīgi pārdomā savu apģērbu izvēli, bet arī cenšas neieviest sev draugus ārpus karaļnama.

Lai izvairītos no privātas informācijas noplūdēm, karaļnama pārstāvjiem aizliegts dibināt ciešu draudzību ar cilvēkiem, kas nav pietuvināti britu karaļnamam un karalienei Elizabetei II.

Agrāk Ketrīnai bija izveidojusies sirsnīga draudzība ar bijušo modeli Rozu Hanberiju, kura ir precējusies ar marķīzu Čolmondliju. Šī pāra rezidence atrodas netālu no Kembridžu apartamentiem Kensingtonas pilī Londonā. Taču pērn plašsaziņas līdzekļos nonāca informācija, ka hercogiene tik nopietni sastrīdējusies ar draudzeni, ka lūgusi arī vīram vairs neuzturēt draudzību ar marķīza ģimeni.

Lai gan Roza bija tuva draudzene nākamajai karalienei konsortei, tomēr viņa nebija vienīgā Ketrīnas uzticības persona. Hercogienei laba draudzene ir arī karalienes vecākā mazdēla Pītera Filipsa sieva Otuma. Taču nesen Filipsi paziņoja par lēmumu šķirt 12 gadus ilgušo laulību.

Klīst runas, ka pēc tam, ka šķiršanās būs nokārtot oficiāli, Otuma atgriezīsies savā dzimtenē Kanādā. Otuma šīs baumas noliegusi, taču zinātāji apliecinājuši, ka viņa vairs nepiedalīsies karaļnama dzīvē – kas nozīmē, ka vairs netiksies arī ar Kembridžas hercogieni.

“Ketrīnai ziņa par viņu šķiršanos bija smags trieciens. Viņa ļoti augstu vērtēja draudzību ar Otumu – karaliskās ģimenes pārstāvim ir ļoti svarīgi, ka ir cilvēks, ar kuru iespējams izrunāties no sirds un nav jābaidās būt atklātam,” norādījusi karaļnama eksperte Andžela Molarda.

Speciāliste norādījusi, ka tagad Ketrīna patiešām palikusi bez domubiedriem karaļnamā. Agrāk viņai bija arī sirsnīgas attiecības ar svaini princi Hariju, kurš tagad Lielbritānijā ieradīsies ļoti reti.

Citi šobrīd lasa

Vai privātpersona var nopirkt vakcīnu pret Covid-19 un sapotēties, apejot valsts rindu? 8
Visbīstamākās vietas Rīgā, un kur jāpulcējas, lai no tām aizmuktu 3
Vērsīsies policijā, jo skolēns Jelgavā stundā mudina ilggadēju skolotāju pakārties; video nonāk "TikTok"
Skatīt visus komentārus

Волосатые подмышки: Седокова своеобразно поздравила женщин с наступающим 8 Марта

Фото: беременная Эмили Ратажковски снова снялась абсолютно голой