Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Parisa Hiltone. (Foto: AXELLE/BAUER-GRIFFIN / MEGA / Vida Press)

Parisa Hiltone nespēj apmeklēt psihoterapeitu, jo vairs “nevienam neuzticas”

Slavenības
27. februārī 12:19 2020. gada 27. februārī 12:19
  Jauns.lv
Amerikāņu sabiedrības dāma Parisa Hiltone (39) intervijā izdevumam “Cosmopolitan” atzinusies, ka agrāk ir apmeklējusi psihoterapiju, taču vairs to nespēj, jo “nevienam neuzticas”.

Žurnāla “Cosmopolitan” jaunākajā intervijā Parisa dalījusies pārdomās par to, kā ir būt sievietei uzņēmējai, influencerei un reizē popkultūras ikonai. Viņa pastāstījusi par savu slaveno ģimeni, kā arī agrāk tik ciešo draudzību ar citām sabiedrībās dāmām – Kimu Kardašjanu un Nikolu Ričiju. Hiltone arī atklāti runājusi par savu mīlas dzīvi un problēmām, kādas viņai sagādājušās bijušās attiecības.

Parisa norādījusi, ka uzticēšanās viņai šobrīd sagādā vislielākās problēmas. Viņa apstiprinājusi, ka savulaik ir vērusies pēc psiholoģiskas palīdzības, taču tagad nespētu apmeklēt terapiju ilgstoši, jo “nevienam vairs neuzticas”.

Nepatikšanas, kuru rezultātā nācies meklēt psihoterapeita palīdzību, aizsākušās tālā pagātnē. 2003. gadā bagātnieci kādu laiku vienoja romāns ar Riku Salomonu, kurš privātu mājas seksa video vēlāk izlika publiskai apskatei un izdeva kā DVD. Šis video vēl aizvien ir atrodams interneta plašumos. Parisai tolaik bija tikai 20 gadu, kad atklātībā nonāca video, kas bija filmēts divus gadus agrāk.

Vēl 2018. gadā, sarunājoties ar žurnāla “Marie Claire” reportieri, Hiltone atzina, ka video publiskošanai sekojošais skandāls un lielais kauns, ko viņa izjutusi, spēcīgi iedragājis garīgo veselību. Parisa “mēnešiem ilgi” nav spējusi iziet no mājām.

Parisa Hiltone ar jaunāko māsu Nikiju Hiltoni-Rotšīldu šā gada februārī skatē Ņujorkā. (Foto: Pacific Press/Sipa USA/ Vida Press)

Šo video bagātniece nosauc par “visapkaunojošāko un pazemojošāko, kas jebkad ar mani noticis visas dzīves laikā.”

“Es jutos tik nomākta un apkaunota,” atceras Hiltone. “Es nevēlējos, ka mani kāds vispār redzētu sabiedrībā.”

Slavenības un citi cilvēki mūsdienās ir krietni vairāk pakļauti riskam, ka privātas fotogrāfijas vai video var nonākt internetā, galvenokārt pateicoties failu glabāšanai mākonī. “Neviena no šīm vietām nav 100% droša,” apliecinājusi Hiltone. Tāpēc viņa iesaka neglabāt šādās vietnēs neko ļoti personisku un tādu “ko negribētos, ka redz visa pasaule”.

Sarunā ar “Marie Claire” reportieri 2017. gadā Parisa izteicās, ka Rika Salomona satikšana esot viņas lielākā nožēla dzīvē.

Saistītās ziņas

Parisa Hiltone reiz ēdusi ar īstu zeltu pārklātu ēdienu 17
Parisa Hiltone cerējusi, ka saderināšanās ar Krisu Zilku noslēgsies kā pasakā 12
Parisa Hiltone šķīrusies no sava 48. drauga. Kāzu šogad nebūs! 26

Gadu gaitā viņa esot iemācījusies apzināties pati savu vērtību un esot rūpīgāka partnera izvēlē. Kopš šķiršanās no līgavaiņa aktiera un modeļa Krisa Zilkas viņa jau gadu ir brīvas sievietes statusā.

“Ir laba sajūta, ka tevi neviens nekontrolē,” žurnāla “Cosmopolitan” intervijā norādījusi Parisa.

“Saderināšanās atsaukums nebija grūts lēmums,” apliecina Hiltone. “Patiesībā tas bija pats labākais lēmums, ko esmu pieņēmusi dzīvē. Manuprāt, viņš nebija man īstais cilvēks, bet es zinu, ka esmu burvīga sieviete, un esmu pelnījusi brīnišķīgu cilvēku.”

“Esmu pārāk smagi strādājusi ar sevi, lai kādam uzdāvinātu savu dzīvi. Viņam tad ir jābūt nevainojamam.”

Citi šobrīd lasa

Rīgas mikroautobusā saraudina un liek stāvēt kājās meitenei, kura grib ievērot visus drošības priekšrakstus 11
"Viens liels nodokļu maksātājs būs zudis," - Linda Mūrniece, nesaņēmusi valsts atbalstu, prognozē "Hotel Roma" likvidāciju 29
Liene Greifāne: "Maskavā iebraucis simtiem armijas mašīnu, un šķiet, ka tuvākajā laikā kaut kas notiks" 51
Pievienot komentāru

Медсестра рассказала о своей работе во время эпидемии: "Сдохни или умри" — так можно описать наши смены"

«Я напугана. Думаю, ситуация будет ухудшаться». Работающая по 13 часов в день медсестра рассказала о муках зараженных пациентов